Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha apám rendesen szőrös...

Ha apám rendesen szőrös mindenhol (mellkas, arc) akkor nekem is ki fog nőni előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok és még mindig csak a bajszom nő, az is elég lassan.
2017. szept. 6. 20:01
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez egy örök kérdés, anno amikor mi voltunk 15-18 évesek mi is ezzel foglalkoztunk.

Ez genetikailag függő, és általában mindkét szülőtől függ hogy ki mennyire lesz korán érő, tehát a szőr nem csak az Apától függ.


Azonban nekem 14 évesen nőtt a bajszom, következő nyáron már borotválni kellett. és 17 éves koromban rendesen az arc borosta mindenhol.

25F

2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erősen valószínű, hogy nem leszel egy szőrmók pasi, ha eddig nem mutatott ilyen jeleket a biológiai / genetikai berendezésed. Én már harmincon is túl vagyok, mégse nőtt egyetlen szál se a hasamon vagy mellkasomon, és az arcomat is elég 4-5 naponta borotválnom.

Mondjuk, az azért fura, ha CSAK a bajszod nő. Bár van egy haverom, akinek 21 évesen se a lába, se a karja nem szőrösödött. (Fanszőrzete és hónaljban azért akadt neki is.)

2017. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, sokminden nem fog már változni. Örülj neki, csomó időt megspórolsz a borotválkozással...
2017. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nekem a fanszőrzetem már most dúsabb mint apàmnak
2017. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!