Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az ha 2-3 hónap...

Normális az ha 2-3 hónap alatt a mellszőröm kispihékből valaódi szőrré fejlődtek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és mostmár az egész mellkasom teljesen szőrös.

2017. júl. 29. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen az.

Kezdesz férfivá érni.

Ha még kérdésed lenne én válszolnék.

16f

2017. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a furcsa hogy szinte egyik napról a másikra nőtt ki.
2017. júl. 30. 10:11
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Nem baj. Azt mondom, el ne kezdd borotválni. Ne akarj úgy kinézni, mint egy óvodás!
2017. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom leszedni. Nekem tetszik:D
2017. júl. 31. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is most történik ez és 16 vagyok. :D
2017. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális...

Én is ezt tapasztaltam. Két éve elkezdtem borotválkozni, havonta kellett csak... Majd még annak az évnek a végére négy naponta minimum kellett. Azóta két nap után már nagyon szúr és látszik... Szóval egy jó másfél év alatt erősödött meg az arcszőrzetem

A mellkasom ugyanez. Nyolcadik végén, 2 éve vettem észre hogy pelyhedzik. Mielőtt betöltöttem volna a 15-öt már középen sűrű fekete szőrszálak, majd egyre sűrűbben az egész mellkasom beszőrösödött és mellé a hascsíkom és mellkasom között is egy csík nőtt. Szóval ma már két évvel később, 16 évesen az évfolyamon nekem a legszőrösebb a felsőtestem, pedig egy évvel fiatalabb vagyok mint ők.

Egy jó tanács : ne borotváld, inkább trimmeld! Ha nyáron nagyon zavar, mert strandon vizesen dupla olyan sötét és feltűnő, testszőrnyíróval vágd le pár mm hosszúra. Hidd el hogy eléred a kívánt hatást. És sokkal kényelmesebb mint borotváltan. Tapasztaltam

Ha tudok még segíteni, írj nyugodtan

16/f

2017. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!