Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztikám volt! Ez...

TheElmorGhost kérdése:

Fitymaplasztikám volt! Ez normális (többi lent)?

Figyelt kérdés

Fitymaszükületem volt és rá vettem magamat hogy elmenjek urulogushoz.

Meg is volt a vizsgálat nagyon jó fej doki vizsgált és a vizsgálat után a plasztikát ajánlotta.

Meg beszélt időpontban pontosan szeptember 5 én elmentem szüleimmel a kórházba (magán rendelőben vizsgáltak viszont a doki több helyen is fő orvos) vért vettek vizelet mintát és vér alvadás tesztet is csináltak. Be adtak egy gyógyszert amitől el kábultam be vezettek a műtőbe és gerincbe kaptam az érzéstelenítőt nem éreztem semmit a műtét után kivitték a műtőből és rá raktak az ágyra.

11 órát nem mozdultak mivel nem szabadott aztá este már haza is engedtek. Mondta a doki hogy húzzák hátra a fitymát a makk feléig amikor vizelek aztán betadinnal locsoljam meg és egy steril géz lapra rakjak betadin krémet azt meg a Fityma tetejére. Voltam vizsgálaton azóta és azt mondta hogy vizelés után teljesen huzzam hátra és locsoljam be betadinnal aztán a krémes géz.

Szépen gyógyul nincs vele gond nem fáj viszont az lenne a kérdésem hogy

1:Nem húztam még hátra mereven illetve nem merem félig mereven már volt viszont picit nehezebb volt vissza húzni próbáljam mereven vagy ne?

2:És petyhüdt állapotban mikor hátra húzom hogy locsoljam be picit húz a varratnál ez normális?

Válaszokat előre is köszönöm!

16/F



2017. szept. 9. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!