Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombas kiutes a peniszemen....

Gombas kiutes a peniszemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mitol lett, de 1-2hete nagyon viszket a herezacskom es a peniszem. Nem szexeltem meg sosem tehat mastol nem kaphattam el. Attol lehet esetleg, ha kutya simogatas utan nem mostam kezet es ugy fogtam meg? Szuleimnek nem merem elmondani ugyhogy fogalmam sincs, hogy mivel kezeljem. 14/F
2017. szept. 10. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem törölted meg rendesen fürdés után, és nedves maradt a zacsid körül. A nedvesség a gombás fertőzés melegágya. Vegyél Canesten krémet a patikába és kend be vékonyan 4-5 napon át. Ha nem múlik irány a bőrgyógyászat!
2017. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14evesen tudok venni? Vagyis kiadjak nekem?
2017. szept. 10. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, recept nélkül kiadják. Lehet megkérdik mi a probléma. Mond azt, hogy a lábujjközödre kell, mert gombás és viszket.
2017. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canesten kenocs. Kell 1-2 het mire hat. Szoval ne idegeskedj, ha 2 nap alatt nincs valtozas.
2017. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Canesten krém van direkt pénisz gombara,vény nélkül kapható.Napi 2* reggel és este kell legalabb 2 hétig használni
2017. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!