Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor nő már meg?

Technokol Rapid kérdése:

Mikor nő már meg?

Figyelt kérdés

Oka van annak, hogy ezt a kérdést a férfiak egészsége kategóriába tettem, de mielőtt még bárki rosszra gondolna, mindenkit megnyugtatok, hogy nem. Nem a legbecsesebb férfi tagom méretével vagyok elégedetlen és a fajtársaim dimenzióira vagyok kíváncsi.

Olyan téren szerencsére nincsenek gondjaim.

Amiről szó van itt, az a második legbecsesebb része a férfinak. A SZAKÁLLA! Illetve annak a helye...

18 éves vagyok. A korombeliek némelyikének már-már olyan szintű erdős-bozótos van az arcán, hogy annak ápolására komoly szerszám arzenál szükséges.

Míg az én arcomat az alábbi Arany János idézettel jellemezném.

Tehát: "Ég a nap melegétől a kopár szík sarja..."

Most, hogy megértettétek siralmas helyzetemet, rátérnék a kérdésre, mely nem az idejét, hanem a szakáll jövőbeni létezését vitatja. Sors társaim, kik már kinőttek a koromból. Hozzátok szólok. Van-e bármilyen esélye annak, hogy idővel baba arcom dús szakáll szőr szálaiba takarózzon? Illetve kérlek benneteket, hogy jellemezzétek jelenlegi szakállatokat az istenség skálán 1-10-ig. (1-Jézus, 10-Zeusz) A válaszokért köszi!



2017. szept. 10. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui.: A kis mellű nőnek sem vígasz, hogy nem kell melltartót vennie.
2017. szept. 11. 00:22
 2/7 anonim ***** válasza:

"mindenkit megnyugtatok, hogy nem."


Hát pedig annyira, de ANNYIRA izgultunk... (nem)

2017. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi a konkrét problémád, mert ez nem igazán jött le számomra. A szakáll valahol divat kérdése.
2017. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Egyébként máshol szőrös vagy-e? Illetve testfelépítésed más szempontból eltér, vagy megegyezik-e a többi korodbélivel? Ez is sokat számít.

Kiegyensúlyozottan táplálkozol?

Ha igen, akkor elképzelhető, hogy neked ezt dobta a nagy géngép.


Abszolút nem nő szőr az arcodon, vagy foltokban nő? Pehelyszakáll?


Nem fogom azt mondani, hogy borotválkozz, attól majd erősödik, ez hülyeség. Az a meglévő szőrszál végét vágja le élesre, ezért szúr mindig jobban. A szőrszál magától erősödik, színeződik söttebbre, a borotválás nincs rá hatással.


Én jelenleg 3 hete nem borotválkoztam, gondoltam tök jó lesz, megnő kicsit a szakállam... erre nőtt, de az az egy nagy folt az állam alatt ugyan úgy szőrtelen, mint eddig...

2017. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

29 eves vagyok. Sosem voltam valami szoros. Kozepiskolaban volt aki mar napi szinten borotvalkozott, amikor nekem eleg volt heti egyszer.

A mellkasomon a mai napig egy szal szor sincs. Az arcomon pedig foltokban nincs es nem is annyira eros.

Genetika. Ez ilyen.

2017. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az ázsiai és indián férfiak genetikailag enyhén szőrösek. Fiatal korukban nem nő dzsungel sűrűségű szőrzet rajtuk, de idősebb korukban sem kell a hátukról, vállaikról borotválni a szőrerdőt, és tisztálkodás szempontjából is sokkal előnyösebb a ritkás szőrzet. Semmi értelme ezen tovább töprengeni. Vannak nők, akiknek nem tetszenek a nyakig szőrös férfiak.
2017. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor én valahova az utolsó, genetikailag csupasz kategóriába tartozhatok.

Kiegyensúlyozott táplálkozás? Mi az a kiegyensúlyozott?

Különben meg egészségesen eszek. Odafigyelek mindenre a napi só,cukor beviteltől kezdve az ásványvíz fajtájáig.

Nem mérgezem magam, csak alkohollal. Abból is csak kis mértékben. Napi 3-5 deci kézműves sör.

Szóval táplálkozás ügyileg ráfoghatjuk, hogy rendben vagyok. Testalkat az a magas,vékony(185/65) meghízni képtelen. Az anyagcserém rendkívül gyors.

Viszonylag tisztességes bajszom van, bár még sosem láttam ugyanis 4-5 naponta szedem, különben borzasztóan ápolatlanul néz ki. Az államon pelyhedzik egy pár szál. Ezeken kívül az arcom többi része szinte baba popsi.

Karom szőrös, lábam szőrös, intim rész szőrös. És akkor a mellkas megint csak csupasz macska kategória.

Úgyhogy ja. Ez ilyen öröklődött dolog lehet.

2017. szept. 11. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!