Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számítsak az alkalmassági...

Mire számítsak az alkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és focizni járok. Be fognak venni a suli focicsapatába, de kérnek alkalmassági vizsgálatot. Mire számítsak? Nemi szerveket ugye nem fogják vizsgálni?

A pénisz és a herét?



2017. szept. 21. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nemi szervednek közel lenne a focihoz. De ha esetleg mégis megnézik, miért baj?
2017. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmi lehet mint amit suliban a védőnő csinál vagy iskolaorvos. Magasság, súly, vérnyomás, talán látásvizsgálat meg úgy rémlik, hogy anno egy osztálytársamnak csináltak EKG-t is, de ő sportorvosnál volt.
2017. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy erekcióm lesz... Az nagyon ciki😖
2017. szept. 21. 01:02
 4/9 anonim ***** válasza:
verd ki 2-3 szor elotte
2017. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pénisz és here nélkül nem is engednek focizni.
2017. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki ezeket, info szakra mentem még annak idején középsuliba és akkor is megvizsgálták odalent... Majdnem felállt, már nem tudom úgy visszatartani...
2017. szept. 21. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
A doki már látott kismillió erekciót, nem lesz ciki.
2017. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A focista csapattársaid is fognak látni eleget ruha nélkül az öltözőben és zuhanyzóban, ahhoz képest nem számottevő, ha egyszer egy doki is úgy lát majd téged. (Egyébként nem valószínű, hogy azt is megnézik.)
2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Nem közvetlen kollegám gyerekei fociznak és ott nincs.
2017. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!