Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Debreceni klinikába kell...

Debreceni klinikába kell időpont? (urológia)

Figyelt kérdés
Fitymaszűkülettel mennék oda, mivel a helyi kórházban nem végeznek olyan műtétet és oda küldtek. Viszont nem említették hogy kell-e időpont vagy beutaló. Próbáltam már hívni őket, de vagy nem vették fel a telefont, vagy egy férfi vette fel hogy várjak és 10 perc után végetért a hívás. Szóval a kérdésem az lenne, hogy muszáj időpont vagy csak oda lehet állítani a nélkül. Illetve ha kell időpont akkor tudna valaki egy telefonszámot adni?

2017. szept. 24. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Időpont nem kell az urológiára, azonban debrecenben csak akkor műttess, ha kifejezetten körülmetélést akarsz méghozzá teljeset! Mást ott egyik orvostól se kapsz, egyik debreceni kórházban se, akárhogy próbálkozol, szóval debrecent egyáltalán nem ajánlom!
2017. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Először is abba rendelőintézetbe mehetsz még vizsgálatra is ,ahova területileg tartozol.Ez az intézmény küld majd abba a kórházba,amelyikhez ők is tartoznak .Ez nem olyan szabadon választott ám .Ha van lehetőségük választani,akkor megkérdik melyiket választanád .A műtétek viszont időpontosak .
2017. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Pont az ellenkező a debreceni tapasztalatom mint az egyesnek!
2017. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Na, akkor mesélj hármas! :)
2017. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

A debreceni klinikán, az urológián műtöttek.

4 napig voltam benn, sokszor az volt az érzésem, hogy nem magyarországi kórházban fekszem!

A műtét jól sikerült (3 órás volt), a kontroll is meg volt, minden OK. A nővérek szuper aranyosak voltak, a kaja jó volt - már amikor lehetett enni - és minden szupi volt. Köszönet nekik érte!

2017. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Az oké, csak pont elbeszélsz mellettem, 67%-os, mert én nem az ellátás nívóját minősítettem! Ha jól láttam az eddigi kommenteidet, neked is körülmetélésed volt ott, mint mindenki másnak, akinek nem féket égettek, ugye?
2017. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ahogy emlitettem a helyi korhaznal voltam mar es onnan kuldtek debrecenbe, szoval nem csak tamadt az otlet, hogy menjek oda. Es ha jol ertem amit mondtok akkor idopont, beutalo, minden nelkul csak ugy odaallithatok hogy vizsgaljanak meg?
2017. szept. 25. 05:34
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Minden nélkül nem állithatsz oda . 2es válaszolóként már irtam .Az ide irányitott beutalóval kell jelentkezni a betegfelvételnél .Nem a dokik kapkodják fel a telefont .

Aztán majd lehet,hogy kapsz időpontot itt a vizsgálatra .

2017. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont a helyi doktor nem adott beutalot csak a zarojelentest amin azt irja hogy jelenjek meg masik korhazban. Az eleg lenne?
2017. szept. 25. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Biztos elég lesz! A földszinten szemben van a betegfelvétel: ha szerencséd van, akkor kevesen lesznek, de van olyan is, amikor hosszú sor áll előtte...
2017. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!