Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulogira csak ugy oda mehetek?

Urulogira csak ugy oda mehetek?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kerdesem hogy 15eves vagyok es gond van a dakoval es nagynehezen ra vettem magam hogy el fogok menni, gyori petz aladarba akarok menni(ezt csak azert irom mert az irtak nehanyan hogy valtozo) az eleg ha oda megyek oda adom a "portan" a taj kartyamat es akkor mar csak varnom kell mig benem hivnak ?

2017. máj. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott még nem jártam, de itt ahova én jártam így működött, szóval biztos ott is így fog ez egységes.

Amúgy én is sokféle tünetet produkáltam az évek alatt, leírod privibe lehet tudok tippet is mondani mi lehet a baj. Persze majd orvos mond biztosat

2017. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, ha odaállítasz el kell látniuk, ez az előírás, tehát igen. Azonban ha olyan a problémád, amelyben a megoldás sikere nagyban függ az orvos technikai tudásától és nem az elfogultságától, akkor érdemes előbb tájékozódni, melyik orvos a jobb és csak utána elmenni hozzá, addig magaddal könnyebben cseszel ki. Ma már nem az a világ van, ahol csak úgy odaállítasz és mindent az orvosra bízol, mert a többség így jár pórul, s majdnem én is így voltam ezzel. Ezért is nem lenne hülyeség, ha inkább leírnád, mi is a bajod, és mi miatt akarsz urológushoz menni!?
2017. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,simàn elmehetsz rendelési időre,amikor kijön az aszisztens gyorsan odamész odaadod a papírod és majd behívnak,de azt is megteheted hogy kérsz telon időpontot előre.Győrben az ismerősőm azt mondta magán rendelés 5-7000 ft.
2017. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!