Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most vesekő miatt lehet?

Ez most vesekő miatt lehet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és már körülbelül 5 ször volt vesekövem hét év alatt Az orvos azt mondta hajlamos vagyok a vesekőre.

3 napja történt hogy először véres volt a vizeletem akkor még nem éreztem semmit de most elkezdett égni vagy csíp a pisilés után meg tegnap előtt is ugyanez volt Ja és nagyon sötét a vizeletem?

Mikor múlik el ez a csípő fájdalom? Nagyon kellemetlen és zavaró



2017. szept. 26. 15:14
 1/9 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mitől volt véres a vizeleted. Amikor nekem vesekövem volt, a földön fetrengtem a görcsöktől. Az előző köveknél nem voltak ilyen fájdalmas görcsrohamaid?
2017. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, a vesekő, vesehomok miatt lehet. A távozó kő megsérti a húgyutakat, és az vérzik. Azt nem mondta az orvosod hogy milyen ételeket italokat ne fogyasszál?
2017. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok lédús nyers gyümölcs és zöldség használ . Szőlő , alma , citrom leve ,narancs, szénsavas ásványvíz ,valódi bor , és jobb sörök . Zsíros dolgok ,sós dolgok és a sózás tejtermék , dió , mogyoró , margarin , tojás , szalámik kerülendők .
2017. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyszervolt vesegorcsom 16 evesen

Most nem volt lekopogom de azt tudom hogy marhara kellemetlen hogy azt a resz... ego fajdalom. . .

2017. szept. 26. 16:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma ejszaka 1 ora fele bal oldalt borda alatt begorcsoltem elmentunk orvoshoz.. de itt nem sok mindenre jutottak. Igyak sok vizet meg kaptam fajdalom csillapitot

A vizeletem most fajdalmas volt nagyon ego es szuro erzes de nem veres. Gondolom kesobb megint veres lesz..

2017. szept. 27. 07:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Hanyinger es etvagytalansag lehetseges?:O
2017. szept. 27. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a sötét vizelet nem a vizeletben jelenlevő vér miatt van, hanem a sok bilirubin festék okozza, akkor feltehetően nem iszol eleget naponta és bekoncentrálódik a bilirubin. A bekoncentrált vizeletből pedig könnyen kiválnak kristályos formában a nehezen oldható kőképző anyagok: oxalátok, foszfátok. Nem véletlenül ajánlják a napi 2 liter folyadék elfogyasztásának szükségességét.
2017. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Érdekes, nekem nem volt véres a vizeletem, pedig természetes úton távozott a kő. "Megszültem", mondták az orvosok és gratuláltak.
2017. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem minden ember egyforma.
2017. szept. 29. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!