Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet vesekő miatt?

Lehet vesekő miatt?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy 2 napja begörcsölt a bal alhasam,és bevittek,ott ultrahangon aztmondták,hogy vesekövem van,begyogyszereztek +irtak is fel,azonban kihanytam mindent ahogy hazaertem,igy bevittek ejszakara,azota nem hanyok es szedem a gyogyszereim,de a jobb borda reszemre erzekeny lettem,azt betudom annak,hogy elnyomtam alvas kozbe,mert azota sokat alszok,szerintem a gyogyszerek miatt.Viszont,most a bal herém és néha a jobb is érzékeny,tehát ha nemcsinálok semmit akkor is ilyen nyomó érzésem van,ami kisugárzik vagy nemtudom jobban megfogalmazni.A kő még bent van szerintem,nem láttam kijönni (4mm). Hétfőn megyek háziorvoshoz,de addig szeretném megtudni,hogy ez viszonylag normális e?Köszönöm annak aki vegigolvassa :)

2017. júl. 2. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok orvos, de a vesekő fájdalma simán ki tud sugározni a hasba, herékbe, de még a hátba is. A hányás lehetett a gyógyszerektől, a görcstől, és a fájdalomtól is. Ha a kő nem mocorog, akkor még tünetmentes is tud lenni. Mindenképpen távolíttasd el! Jobbulást!
2017. júl. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2017. júl. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!