Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen miért nincs hónaljsz...

14 évesen miért nincs hónaljszőröm?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Amúgy mikor nekem nem volt én is mindig szerettem volna, mert hogy az a "nagy fiúság" jele, most meg borotválhatom le mert strandon tiszta gáz...

16/F

2010. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Reménykedj hogy nem is lessz!
2010. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máskor nő ki, nekem olyan 11-12 éves koromtól, ha nem nő az se gáz, nem mindegy?
2010. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát örülj, hogy nincs :D

De komolyan!


Ismerek olyat, akinek van, de csak az egyik oldalon. Az jó?

2010. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
olyan kisfiús, a lányok ganékodnak miatta
2010. máj. 28. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
16 éves korig mindenképp kell lennie.Szerintem meg fiún legyen azért már szőr,olyan kiábrándító hogy egyre lányosabbak és lassan kevesebb szőr van rajtuk mint a lányokon.Mi ez a nagy csupaszítás,még a fanszőrt is leborotválja sok,fúj,ez nem férfias,ez nőies.
2010. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A hónajszőr mindig később jelenik meg,mint a fanszőr.De az egész szőrősődési folyamat férfiaknál 12-16 év között szokott bekövetkezni.Ha kisebb növésű fiúk esetében gyakran ezek is később jelenek meg,de mindenképp megszoktak jeleni.
2010. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lányok mit szórakoznak? Hát mondd meg, hogy leborotváltad, mert igényes vagy és pont. Most nem azért, de a hosszú hónaljkutya miatt 2010ben szerintem több lány fog beszólni...
2010. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Majd lesz hónajszőrőd,és nem fognak a csajok beszólni ha lesz,ebben téved az utolsó beíró.

Én pont hogy elég szormorúnak tartom hogy egyre lányosabbak a mai fiúk,fiatal férfiak,csupasz hónaj,tök,láb.Hát bocsi de ez minden csak nem férfias.Ha valakinek nagyon dús a fanszőre,oké ritkítsa meg,de azért az amit ma csinálnak,hogy csupaszabbak mint a csajok az elég gáz,és nem férfias.

A férfin legyen már azért szőr!!!!

Én se a dzsungelt szerettem,de az már eléggé zavar,amikor az igényességet keverik a férfiatlansággal.Ami dús lehet ritkítani,de nem kell mindent lecsupaszítani,meg hajat vasalgatni,azért nem kell a csajokat leutánozni.


Fanszőrőd van már?Milyen magas vagy?


Csak azért kérdem,mert:

A hónajszőr mindig később jelenik meg mint a fanszőr,sokszor csak 1 évre rá,és a kisebb növésűeknél gyakran a biológiai érés is később szokott megjelenni,ill. megkezdődni.

2010. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen van fanszőröm és 165 cm vagyok
2010. jún. 2. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!