Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Engem 3 évesen körülmetéltek....

Engem 3 évesen körülmetéltek. (TKM) Van köztetek olyan akinek a varratok helye megmaradt, ilyen kis lyukak alagutak formájában? :S

Figyelt kérdés

Valaki hasonló problémával?

A problémám az hogy sex közben ugye akaratlanul is be tud préselődni a lukakba a váladék. Viszont kitisztítani igen csak nehéz van hogy be is gyullad :S


2011. nov. 2. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem később csinálták, nekem is vannak járatok. Ebből különösen kettő az, ami nagy és még sajnos látványos is :(

Fölajánlották már, hogy megoldják (SZTK-hentes, na kösz) de nyilván nem akarom, hogy megint hozzányúljanak, eddig mindig csak bajt csinált az összes rohadt sarlatán.

Kis gombostűt megfordítva ki lehet tisztítani onnan a fekete szmötyit, nincs jobb ötletem rá.

Én előbőrt szeretnék, ezért nyújtani szeretném, akkor meg fog ez is oldódni, emiatt se foglalkozom vele... de tény, hogy nagyon ocsmány... látványos... és persze, ami a járatban van, az iszonyú büdös :(

(Ennyit arról, hogy milyen "higiénikus" a körülmetélés, újabb fantasztikus érv bukott meg, ugyebár)

2011. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál.. :) ezek szerint nem csak neke van ilyen gondom :(
2011. nov. 2. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen járatom!

Néha azt hiszem, hogy beheged, de aztán, amikor megnézem, akkor a fekete izé nekem is ott van begyűlve, ki kell szedegetni. Én most gyűjtök, hogy egy komolyabb plasztikai sebész csinálja vissza (amennyire lehet) ezt a szemét circumcisio-t, nagyon sok keseres évet okozott, elég volt

2011. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sikerült visszacsináltatni?
2013. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is körülmetéltek, és hasonló problémám van. Én már nyújtottam picit a bőrön, de nagyon lassú volt folyamat, viszont eredményes. Ha kitartó vagy, akkor ajánlom.
2015. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de én ezt esküszöm nem értem. láttam épp elég amerikai metélt srácot a sport miatt (sokszor vagyunk ottani edzőtáborokban stb), de még ilyennel nem találkoztam. vagy ez valami magyar elcseszési specialitás? Pedig nekik általában igen csak metélve van, úgy értem, nem csak részleges meg nem csak éppen kicsit, hanem bizony kifejezetten durvákat is láttam, hogy jóformán alig volt a farkán bőr a csávónak. De ugye nekik ez így természetes, aztán a metéletleneken csodálkoznak.


De most komolyan létezik ilyen, hogy valakit metélnek, és utána visszanyújtja? Hogy? oké, ha részleges, még talán értem, bár akkor is vannak kétségeim, hogy mennyire lehetséges, na de ha vkinek annyira lenyisszantották, hogy tulképpen feszes, és 1 mm nyújtani való bőr sincs rajta, akkor az mit nyújt egyáltalán?


Hmmm nem értem én ezt :-) Meg ez is, hogy lyukak maradnak, és begyulladnak, ez is magas. Hogy a fenébe nem hegedt be rendesen?

Nemtom ki hogy van vele, ugyan urológus nem vagyok, de sztem egy egészséges bőrnek be kéne hegednie teljesen ha megvágják ...pl egy hasfali műtétnél se hallottam még ilyenről, hogy a varratoknál lyukas maradt volna. Nem értem, ez a lényeg, ott valamit akkor nagyon elrontottak.

Plasztikai rekonstrukciós műtéttel viszont tuti h ezt a problémát meg lehet oldani, hát max még le kell vágni belőle, hogy esély se legyen ott plusz bőrnek azaz pl ilyesmi "lyuknak" vagy minek is nevezzem, és akkor gyulladás se lesz.


Majd megnézegetek képeket valahol, mert nem tudom elképzelni se, lényeg hogy annál a pár száz srácnál akiket én láttam eddig, hát ott nem volt ilyen gond.

2015. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!