Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatával kapcsolatos...

Prosztatával kapcsolatos panaszok elmulasztására mostanában megjelent egy hirdetés, ami a Prostonor nevű terméket jelöli meg hatékony gyógyhatású termékként. Van-e valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata, és milyen?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hírdetések alapján keress gyógyszert, hanem menj el urulógushoz!

Addig könnyebb a kezelés, amíg nincsenek komolyabb panaszaid! Férj is szedett mindent, amíg már nem tudott pisilni, na akkor már szaladt az orvoshoz, katéter, gyógyszer szedése még most is. Ne halogasd!!

2017. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfogadom a választ, de a kérdésem továbbra is fennáll!
2017. okt. 2. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs ,de ez olyan,mint amikor kényelmes mankót ajánlanak a lábtöröttnek .Nagyon jó gyógyszereket írnak fel már .
2017. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz! Megoldás a szakorvos!
2017. okt. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem is ez a véleményem, de érdekelne az, amit kérdeztem.
2017. okt. 3. 07:27
 6/8 anonim válasza:
Heló. Nem tudom rendeltél-e már ebből a termékből, de itt egy link ahol véleményeket írtak a termékről a facebookon (nem túl jó véleményeket!): [link] Ahol reklámozzák, és megjelölnek két szuper orvost aki a Prostonor teszi le a voksát, ha rákeresel egyik sem létezik. Vino Comberto és Bora Bertalan, ha neves andrológusok lennének, megtalálhatóak lennének a google-n!!! Szerintem egy nagy csalás, mindennek utána kell nézni manapság, mert sokan igyekeznek lenyúlni az embereket mindenféle idióta kamuval!! Sajnos én azért kerestem rá mert a férjem megrendelte, hogy semmiféle gyógynövényt nem tartalmaz, az tuti, mert annak lenne valamilyen íze, ennek a sz.rnak pedig nincsen. Valami zavaros vízszerű cucc, és akkor még jól jár az ember ha csak víz, és nem valami olyan anyag ami ártalmas is lehet. Be nem szednék ilyen bizonytalan valamit. Még csak egy elérhetőséget sem adnak meg a honlapon: [link] Üdv.
2017. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, nekem is az a gyanús elsősorban, hogy pénzvisszafizetési garanciáról beszél, de nem ad meg semmiféle kapcsolatfelvételi lehetőséget.
2017. okt. 17. 19:56
 8/8 T.András válasza:
Sajnos én is elhittem a kamu szöveget és rendeltem is belőle 3 üvegcsével 1hónapi adag. Kidobott pénz volt. Vissza akartam küldeni az utolsó bontatlan üvegcsét hogy vissza kérjem a kidobott pénzt, de sajnos nem találok elérhetőséget! Jól átvertek!!! Ne rendeld meg sennit nem ér! Aki tud elérhetőséget az leírhatná. köszi
2017. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!