Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Itt az előzmény: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Ahogy írtam ott is, elmentem urológushoz. Megvizsgált, megnyomkodta a prosztatám (nem volt kellemes) majd rögtön vizelet mintát kellett adnom. Felírt fájdalom csillapítót gyulladáscsökkentőt és két hét múlva azt mondta menjek vissza akkor majd meglátjuk mit a gond.


Visszamentem, negatív lett a test, ez után úgy kérdezte hogy el múlt-e már. Mondom nem, és csodálkozva visszakérdezett hogy-hogy nem. Ez fertőzés, ennek el kell múlnia. Ugye már beszedtem háziorvos álltalt felírt 2 doboz FlucoHexal-t és most felírt nekem Feimiflo-t azt mondta szedjem be és 100% hogy elmúlik.


Na már most holnap fogom beszedni az utolsó szemet és még mindig érzem. Kicsit már kezdtek mérges lenni hogy lassan 2 hónapja járkálok orvoshoz és még mindig nincs rendes diagnózis vagy kezelés. Holnap beszedem utolsót a hetet megvárom aztán megyek vissza hétfőn. Valakinek volt hasonló esete vagy mi lehet ez, ezek után milyen vizsgálatra számítsak?


2017. okt. 3. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja annyi hogy ezek a kiütések egyébként elmúltak már. Csak ez a hülye alap csipő érzés van. Illetve még másik tünetek amiket nem írtam le, hogy elélvezés után ritkán, havonta 1x 2-3 órán keresztül nagyon erős fájdalmat érzek , olyan mint ha pisi bennragad volna a hugycsövemben és csíp éget elképesztően kellemetlen 2-3 óráig olyan mint ha nagyon durván pisilnem kéne, de nem jön semmi. Elképesztően rossz.


Ez a pisi mintha hugycsövemben maradna máskor is szokott lenni, akkor így rá kell nyomnom hogy kijöjjön, remélem érthető. Szóval nem csak beképzelem sajna, mert már azt is megkaptam. A tünetek alapján és net alapján és prosztata gyulladásra tippelnék de nem vagyok orvos természetesen-

2017. okt. 3. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra visszaemlékszel, hogy hogyan kezdődött?
2017. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leírtam mindent, más nem tűnt fel.
2017. okt. 3. 20:56
 4/6 anonim válasza:
Nekem élvezés után akkor szokott néha csípni ha hugyoznom kell közben
2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, mert a pöttyök nem függnek össze a belső fájdalommal. A pöttyök akkor keletkeznek, mikor az ondó megromlik a fityma alatt. A fájdalom meg egy eltávozott húgykő felsértette a húgyvezetéket.

De ezt neked kell tudni, hogy hirtelen nyilallt bele a fájdalom, esetleg pisilés közben?, vagy ...

#2

2017. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nyilaló fájdalom van, plusz ultrahangoztak, akkor látták volna nem?
2017. okt. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!