Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés vagy komolyabb?

Gombás fertőzés vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja csípő égető érzést éreztem egésznap és erősebbet vizelés közben. Rá egy hónapra egyre erősebb fájdalommal járt és kicsit mint ha fenekemnél is éreztem volna kellemetlenséget. Elmentem orvoshoz, mondtam hogy hugyúti fertőzésre utaló tüneteim vannak, felírt antibiotikumot. Még a felénél tartottam a levélnek, mikor már olyan fájdalmaim voltak hogy nem volt kedvem felállni és kiütések jelentek meg a péniszemen. Rögtön mentem vissza orvoshoz, ő megnézte. Felírt gombás fertőzésre gyógyszert, adott kenőcsöt. Beszedtem, kentem a kiütések 2-3 napon belül elmúltak az erős fájdalom is eltűnt. Viszont egy enyhébb csipő/égető érzés megmaradt. 1 hónap után ismét elmentem orvoshoz, ez volt most kedden. Megint felírta a gyógyszert és most canestent, illetve a páromnak is felírta ugyanezeket (azt tudni kell hogy a tünetek elmúlása utána talán csak 1x vagy 2x szexeltünk mert nem volt itthon). Szedem/kenegetem viszont nem érzeném hogy múlna el és ma már megint megjelent 3 kis kiütés ...


A párommal többnyire védekezünk, tessék úgy érteni hogy fiatalok vagyunk néha 1-1 alkalommal néhány percig még nem húzzuk fel gumit, de egyébként mind ketten igényesek vagyunk magunkra és rendesen tisztálkodunk! Az immunrendszeremmel egész biztos gondok vannak, a stressz miatt amivel már többször volt gondom, szóval valószínűbb hogy én voltam fogékonyabb valami kórokózóra. Igazából következő lépés az urológus, csak jól esne valami megnyugtatás hogy ez nem komoly gond, csak balszerencsésebb vagyok és tenyészet kell hogy célzott kezelést kapjak. Valakinek volt hasonló problémája?


2017. szept. 8. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
??? Te ennyi ideig tartó gonddal nem voltál még urológusnál??? Milyen orvoshoz jársz? Erröl beszélek én, hogy tök fölösleges kezelö orvoshoz járni nemi gondokkal, mit tudd arról a kezelö orvos??? Semmit...
2017. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gombás vagy esetleg kevert fertőzés lesz szerintem, esetleg allergia valamire közrejátszhat. Urológushoz menj mielőbb.
2017. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek!
2017. szept. 8. 14:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Allergia nem valószínű, semmi nem változott.
2017. szept. 8. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kikezeletlen prosztata probléma . Az antibiotikum még gombásodást is kiváltott.A doki ne rutinból irjon fel gyógyszert,hanem a labor eredmény szerint,ahol közlik milyen baktérium okozza bajt .Különben csak a gyógyszer ipart támogatod .
2017. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!