Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mikor fogok hízni?

Szerintetek mikor fogok hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 17 éves (júniusba 18) srác vagyok. Az a gondom, hogy kb 3 éve már folyamatosan növök (kb 15-20cm-t nőttem) DE csak nagyon keveset híztam. Most vagyok 182 cm és 65 kiló.

Mikor fogok elkezdeni meghízni? (ha egyáltalán fogok)

Úgy hallottam 20 éves koráig fejlődik az ember. Van sanszom rá, hogy addig én meghízok?


előre is köszi


2010. máj. 28. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen kezdtem :) De azt vettem észre, hogy mindenkire 20 felett kezdenek rakódni a kilók, én kb. most érzem jól magam. Aki 20 alatt kezd látványos hízásba, annak később nem lesz könnyű dolga.
2010. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem kösz. Egy kicsit megnyugtattál :)
2010. máj. 28. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Öcsém is nagyon vékony volt 25 éves koráig,aztán elkezdtek rá jönni a kilók.Most már arra kell vigyáznia,hogy ne hízzon meg...

Úgyhogy csak légy türelmes!:)

2010. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké :)

Csak a vékonyság egy kicsit hátrány a csajozásba :S

2010. máj. 28. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:

18 évesen én is pont ennyi voltam.

vagy kábé ennyi.

183cm és 65 kiló körül. Pedig nagyon sokat ettem.

most (32évesen) 106kg vagyok:(

amúgy én olyan 20 körül kezdtem hízni, de nem csak a korom miatt. Hanem akkor kerültem új munkakörbe. Előtte három múszakben dolgoztam, utána meg csak egyben. Íg minden nap kb ugyanakkor ettem, és kényelmes irodai munkám lett. Fel is jött hirtelen vagy 10 kg. AZtán leszoktam egy fél évre a cigiről.+10kg.

megy ez könnyen:)

2010. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

uhh az szép :S

De hájként jelenig meg a 106 kiló? has?

2010. máj. 28. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tiszta izom:(

van benne has is, de szerintem még nem vészes.

Amúgy nem szokták elhinni, hogy ennyi vagyok.

Kicsit kevesebbnek látszom. Jól eloszlik.

De régen én is ilyen "hízókúrát" kerestem mindig. Nagyon akartam hízni. Végül is sikerült:) Boldog lehetek, mert teljesült a kívánságom.

2010. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hehe :)
2010. máj. 28. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit szóljak én...176cm-vel vagyok 63 kiló.És már 32.Mind várom a kilókat,de nem akarnak felgyúródni...
2010. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!