Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet? Vissza fogok...

Mi bajom lehet? Vissza fogok hízni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. fél évig diétáztam... 6 hónap alatt 72kg ról 70-re (xDD) de közben nőttem is, és máshogy oszlott el a zsír. Három napja, ebédkor egy féltányér tejfölös tészta és egy nagyszelet dinnye után. elmentem a barátaimmal és megettem egy egész pizzát... nagyon rosszul voltam tőle, majdnem kiszakadta a gyomrom, majdnem ki is hánytam (már a pizzát).

azóta három napon keresztül, nem érzem magamat éhesnek, csak mindig eszek, kb úgy mint régen, de vmi kevesebbet (mármint a diéta előtt)

arra gondoltam, hogy kitágult a gyomrom és most kell neki a kaja xDD

vagy arra hogy nyár van, szomjas vagyok, és az agyam éhségként fogja fel, így akar vízhez jutni.. eddig ugyanis, ha éhes voltam, inkább megittam egy nagypohár vizet.. ez volt a diétám

segítsetek, nem akarok megint elhízni!!!!

15/F


2011. júl. 28. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tésztákat eszel, akkor biztos visszahízol.
2011. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tésztát nem.. inkább fehér kenyeret meg zsömlét. Szalámi meg persze vajat. :/
2011. júl. 28. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejfölös tészta és pizza, az micsoda? :D A fehér kenyér is tészta (csak nem a vízben kifőzős fajta :)), meg a zsömle is.... ezek mind-mind hízlalnak.
2011. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!