Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek nemi betegségem...

Szerintetek nemi betegségem van, ha igen milyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, aktív szexuális életem van, nemi betegségre gyanakszom. A nemi szervemen apró fehéres pöttyök jelentek meg, illetve ahogy észrevettem a csuklómon is röviddel ezután. Megnéznétek légyszíves hogy mi lehet ez? Mellékelten küldök képeket(+18):

[link]


[link]


[link]


Légyszíves segítsetek, ha tudtok! Félek, hogy valami komoly bajom van, voltam kórházban de valszeg november végéig nem lesz időpont...



2017. okt. 9. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ezek biztos nem természetesek, mert eddig 100%, hogy nem voltak rajtam(tudom, hogy vannak azok a fehér pontok amik a férfiak nagyrészén megtalálhatóak)
2017. okt. 9. 12:54
 2/6 anonim válasza:
Szerintem menj el egy magán rendelésre. De ahogy nézem van ott fitymaszűkület is. Vagy tévedek?
2017. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos annak tűnik. Kezdődő herpesz vírus is lehet! Miért korházba akarsz vele menni? Elmész egy bőrgyógyászhoz-nemibeteg gondozóba ahova még csak beutaló sem kell!
2017. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnézni a képeidet, de fájdalom mentes fehér hólyagszerüségek nemiszerven és végtagokon szifilisz...
2017. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit itt látok az nem a gyk-ra való kategória. Menj orvoshoz.
2017. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked csak nagyon száraz a böröd... bunkó... Nivea sensetic tusfürdö, testápoló...
2017. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!