Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van nemi betegsége...

Szerintetek van nemi betegségem, ha igen milyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnélk elmenni nőgyógyászhoz, még soha nem voltam, nőgyógyászom sincs. Az a baj, hogy nagyon viszket és valamilyen sárgás bűzős, sűrű valami folyik, de még nincs mezeszem és szűz vagyok.
2011. márc. 21. 18:53
 1/9 lovelyne ***** válasza:
hüvelygomba!gyógyszertárba kérj rá kenőcsöt/gyógyszert magától nem múlik el csak ha kikezeled!
2011. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nem menstuálsz még, és szűz vagy nem zárja ki a gombafertőzés lehetőségét! Fogd kézen az anyukádat, vagy a barátnődet, és látogass meg egy dokit. A házilagos kezelés nem mindig éri el a kívánt eredményt, néha csak csökenti a tüneteket, nem gyógyítja a bajt!

A nőgyógyászhoz járást előbb utóbb úgyis el kell kezdeni!

2011. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kenegesd össze vissza gyógyszertári kenőcsökkel mert azt se tudod, hogy mi bajod van konkrétan! Ha nem jó krémet használsz, még többet ártasz és nagyobb baj lesz. Nem vagy Te orvos...


El kell menni nőgyógyászhoz ennyire egyszerű. Ha még nincs nőgyógyászod akkor most majd lesz, előbb-utóbb úgyis el kell menned, nem menekülsz. Úgyhogy hajrá amíg nem lesz nagyobb bajod és nem terjed tovább a fertőzés!

2011. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászok az orvosok közül a legjobb fejek, úgyhogy ne félj, tök lazák, nem hoznak véletlenül sem kellemetlen helyzetbe, és meglepően jó modorúak. Úgyhogy irány anyuhoz/barátnőhöz, vegyétek nyakatokba a várost és meg se álljatok a nőgyógyászati rendelőig! Ő ír rá gyógyszert/kúpot/krémet (amit éppen), pár nap alatt elmúlik.

26/N

2011. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, gondoltam h nem menekülök, de sajnos ez is elkezdődik :)
2011. márc. 21. 19:10
 6/9 A kérdező kommentje:
de 1 vmit nem írtam oda, az ugye nem nagy baj hogy kb. már fél éve folyik de csak 1 napja viszket?
2011. márc. 21. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Fél éve bűzölögsz, és nem zavart?

A fehérneműid állapota sem tűnt fel édesanyádnak?

Te jó ég!

2011. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet azt megérteni, hogy ha baj van, csak orvos tud segíteni???
2011. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nőgyógyásznak kb. annyit jelent a puncid, mint egy autószerelőnek egy autóalkatrész. Szóval semmit.
2011. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!