Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gond ha nagyon erősen...

Az gond ha nagyon erősen tökönrúgtak?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és kb 2 éve történt az eset ekkor meg annyira nem érdekelt de most elgondolkodtam rajta.Tehát egy lány aki hogy is fejezzem ki magam segg hülye poénból az új hegyes orrú cipőt amit vett rajtam probalta ki és tiszta erővel érzékeny ponton talált.Ezután egész nap fajt sőt meg utánna való nap is mikor hozzáértem majd a masodik nap a nagy ütés miatt belilult hasonlított arra mint ha bevérzett volna a fajdalom elmult ket nap utan de a lilulás csak másfél het utan.Nem is foglalkoztam utanna különösen ezzel.Lehet ebből valami nagy problem? Gyereket azért szeretnék

2017. okt. 9. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jókor kezdesz el ezen te is ám gondolkodni...
2017. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Most már mindegy. Mindenesetre többet ilyet ne engedj, plusz ez testi sértés (sérülés függvénye hogy könnyű e vagy súlyos) és börtönbüntetést lehet kapni érte. Kb ennyire poén.
2017. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És lehet valami komoly? Mert egyébként nekünk évente van orvosi vizsga ami abból ált hogy letaperoljál a golyóinkat stb es leirjak hogy kell e menni valahova
2017. okt. 9. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A herék magját,ami a spermiumokat termeli,külsőleg egy kocsonyás anyag védi .Ez pont azért van ,hogy a nagyobb ütések se okozzanak gondot.Ami bevézett,be lilult az zacsi bőre volt .
2017. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Here magja. Hehe, mint valami cseresznye :)
2017. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hallottam már olyat hogy valakit tökön rúgtak és az egyiket le kellett műteni de ha két évet vártál vele leesik magától is
2017. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát semmi bajom ezek szerint:)
2017. okt. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!