Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület lehet...

Relatív fitymaszűkület lehet a gond?

Figyelt kérdés

3 hete volt egy fitymafék eltávolító műtétem, mivel rövid volt és feszült.

A gond, hogy erekció közben a fitymámat csak épphogy a makk alá tudom hátrahúzni, egy kicsivel se tovább. Azt gondoltam, hogy ez a rövid fék miatt van, de mint kiderült valami más sincs rendben, hiszen most sem jön hátrébb.

Erekció közben semmilyen szűkületet nem látok (hiszen nem feszül ki a bőr), viszont amikor még nem teljesen merev és picit hátrébb tudom még húzni, akkor mintha lenne egy fehér csík körbe ahol szűkebb.

Ez relatív fitymaszűkület lenne? Vagy valami más esetleg?

Ha visszamegyek az orvosomhoz akkor milyen beavatkozást szoktak elvégezni ilyen problémánál, illetve ezt hogyan vizsgálják? Nyugalmi állapotban semmi nem látszik, csak amikor már félig merev, hogyan állapítja meg hogy hol lehet ez a szűkület?



2017. aug. 22. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... a rövid fék az pont hogy nem a fitymaszűkület. Az rövid fék,és hiába vágják át, attól még a szűkület nem lesz megoldva, hiába műtettél. Az orvos szépen elkezdte felvezetni neked a teljes körülmetélést... minden ilyen orvos így kezdi... először vágjuk át a féket, aztán ha az nem oldja meg, metélni kell. Teljesen feleslegesen műtettél, és az se buztos, hogy jó orvossal. Én ezért örülök, hogy végül előbb tanácsadóval konzultáltam, még azelőtt hogy bármilyen orvosi beavatkozásnak aláfeküdtem volna, mert így minden ilyen felesleges beavatkozást, kockázatot elkerültem! elkerültem, az eredménnyel pedig nemcsak én lehetek elégedett... :D
2017. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!