Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a hereráknak?

Figyelt kérdés
én lány vagyok, de a barátom azt hiszi hererákja van, nem sokára megy orvoshoz de én meg akarok nyugodni...csak nagy vonalakban szerintetek mit lehetne észrevenni? mennyi idő alatt alakulna ki? ilyesmi...előre is köszönöm
2010. máj. 29. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs és szerintem itt másnak se, szerintem keress rá a google-ban :)
2010. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én se tudok róla semmit, de miből gondolja hogy az van neki?
2010. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
változást érez..mintha megdagadt erek lenének benne..olvastam erről vmi olyasmit h a mellék here is okozhat ilyen érzést...hátnemtom
2010. máj. 29. 01:07
 4/10 anonim válasza:
érez csomót a heréjében? Ez a legbiztosabb dolog, ha igen akkor az van neki...
2010. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csomó sem feltétlenül az... Lehet zsír, vagy sima kötőszövet, az nem rák...
2010. máj. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sok tünete van, a legszembetűnőbb, hogy az egyik here igen feltűnően megdagad, ezt zuhany után könnyen le tudjátok ellenőrizni, ha nem dagadt meg akkor valószínű nincs, de ha ennyire paranoiás, akkor csak az orvos nyugtathatja meg
2010. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hererák esetében a here állományában kemény göb, csomó tapintható, a here fájdalmatlanul megnagyobbodik esetleg enyhe huzó jellegű fájdalom jelentkezik. Amit ő érez az valószínűleg nem rák hanem variocele (viszérsérv) jóindulatú elváltozás vagy hydrocele illetev a mellékhere gyulladása lehet még ezekhez azonos oldali húzó jellegű fájdalom társul. Egyik sem túl komoly betegség. Tehát így látatlanban megnyugodhat nem hererák. De mindenképp el kell menni urológushoz, ő egyszerű tapintással és UH vizsgálattal megtudja mondani pontosan mi az.
2010. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nyugi csak hereviszere van:) nekem is volt, de elmúlt.
2010. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Olyan ollók nőnek ki a makkodból, mint egy integető ráknak:D

Najó.. viccet félre téve, ha meg vagy ijedve valamitől inkább orvoshoz menj. Ők többet tudnak mondani mint mi itt.

2010. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az hogy nem tudod egybeírni a hererákot
2010. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!