Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem hat a Maca kapszula?

Becixxx kérdése:

Miért nem hat a Maca kapszula?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok. Volt néhány párkapcsolatom. De egy ideje már nincs.

Amikor tartós kapcsolatom volt és volt időm megszokni a barátnőm rendesen működött a potenciám.

Gyors eseményekhez mindig kellett riadókapszula - de előfordult, hogy ez sem járt sikerrel.

Nagyon elkeseredtem. Az urulógus meg sem vizsgált - annak idején... Hanem bebújt az íróasztal mögé és remegő kézzel kinyújtott egy papírt, amire egy potencianövelő volt felírva...

Mostanában a D... C... Goji plus Maca férfierő kapszulát szedem, mert -ugyan nincs semmilyen kapcsolatom - szeretném magam férfinek érezni.

Azonban épp az ellenkezőjét tapasztalom: Szexuális érdeklődésem megcsappant, a vágyam alábbhagyott.

Mi lehet ennek az oka ?



2017. okt. 12. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Goji bogyót a hajadra is kenheted. 37 évesen ennyire tájékozatlan vagy?
2017. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt írja : Van benne maca is... Akkor miért árulják? Mi lenne jó nekem?
2017. okt. 12. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
a mellékhatásaitt nem olvastad?
2017. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn 19 èvesen is îgy voltam...akkor 5000/tabletta áron kaptam gyógyszert ..2őt elpocsèktam mert mègse volt akció...a többi meg nem hasznàlt aztan egyszer nem volt tabletta alkalom igen ès megtörtént 3 èv tömèny szex. Aztán 1,5 èv semmi szex aztán új làny ès megint nehezen jött össze a szex....Egy èjszakàs kalandok nálam.kizàrva..Szerintem elizgulon lelki alapon nem megy...
2017. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastam a mellékhatásokat. De a hatása mintha fordított lenne... Vagy csak azért csökken a szexuális érdeklődésem, mert régen volt kapcsolatom ?
2017. okt. 12. 21:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy vannak gyors potencianövelők... De én most vágyfokozót és hosszútávú megoldást akarok - nem gyorssegítséget. Arra most nincs is szükségem... Vagy nem gond az, ha csökken a nemi vágy?
2017. okt. 12. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne szedj ilyen kamu szarokat
2017. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs, most úgy érzem, hogy hat... A cerkám ágaskodik , mint a cövek... Már csak nő kéne...
2017. okt. 17. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
A nemi vágy akkor csökken, ha a hormonháztartásod változik. A tesztoszteron felelős érte.
2018. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!