Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják azt (itt is)...

Miért mondják azt (itt is) többen Bunnyról, hogy sok hülyeséget beszél meg nem ért a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Az egyetlen, mindenki által ismert könyvet ő írta sportról, és minden hazai, élvonalbeli testépítő elismeri, vagy haverkodik vele. Nekem ez már elég referencia. Akik fikázzák, szerintem a stílusa miatt teszik, mert konkrét érvek ilyenkor soha nem hangzanak el, hogy pontosan hol is téved, miben hülye.

2017. máj. 24. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

már nem emlékszem mire mondtam a sárga kapszulában hogy baromság, de tényleg van benne baromság, újra elolvasni nem fogom

peace

2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 clint ***** válasza:
52%
biztos azért mert pár új tanulmány vagy kisérlet ellenkezik, pár általa mondott dologgal, sajnos mi magyarok szeretünk ellenkezni és véleményt formálni, csak mert hallunk vagy olvasunk valamit. Sztem mindig a tapasztalat a legjobb tanulmány amit magad végzel el magadon.
2017. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Sok a hiba a sárga kapszula könyvben, de nem fikazom ettől bunnyt. Tapasztalat? 32 éve edzem.
2017. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 clint ***** válasza:
50%
Igen (cortez), egyszóval te már kitapasztaltad ennyi év után, mi használ neked és mi nem... De van akinek olyan dolog használ ami neked nem. Nem olvastam a sárga kapszula könyvet, biztos van benne olyan ami nem mindenkinek megfelelő, de sztem Bunny se azt mondta, hogy ezek a módszerek szigoruan mindenkinek beválnak 100%-ig.
2017. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
15%
mert ilyen a "magyar" mentalitás ők jobban tudnak mindent!!
2017. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
83%
Sorolok párat. Nincs anabolikus ablak, nem muszáj egyből turmixot inni. Nem kell 2-3 óránként enni, mivel a napi össz kajabevitel számít. Nem muszáj osztottan edzeni mindig. Nem kell minden nap ugyanazt enni. Csak pár példa volt.
2017. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
7%
mivel ő nagyrészt a porok eladásából él jó hogy ilyeneket mond ha te is ebből élnén tuti ezt mondanád úton út félen... igaz nem csak a csirke rizs létezik de ez a legolcsóbb étel
2017. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Leszögezem én alapvetőem csípem a bánit, a stílusa nem zavar, szeretem ha valaki ilyen.


Csak, hogy említsek pár baromságot amit viszont előszeretettel nyomat: nem számít a súly nagysága, izoláció mindenek felett. A legutolsó tök felesleges tápkieget is orba szájba nyomtaja, hogy ez milyenjó, mennyire kell neked stb. Időnként működik nála a kettős mérce, ami pedig ütközik az elveivel. Párszor a bbtv-be is szerepeltetett olyan embert aki azt hazudta magáról naturál pedig a napnál is világosabb volt, hogy nem az.

2017. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos én vegyesen érzek bunnyval, mert a sárga kapszula nekem konkrétan akkora lökést adott, hogy ledobtam 60kg-ot, majd felszedtem 10-et izomban...

Mindezt kb 5 év alatt ha jól számolom.

De ezalatt az 5 év alatt rengeteget tanultam, okosodtam, tapasztaltam és rengeteg dologban nem értenék egyet vele... na meg sokszor tolja a rejtett marketinget is...

+kialakult bennem, hogy csak olyanoktól fogadjak el tanácsot, akin látszik, hogy nála működik... én Bunnyn csak azt látom, hogy nagydarab... de hogy olyan marha egészséges vagy erős lenne, azt nem...

2017. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__800..


mondjuk itt is elhangzanak érvek, de szerintem máshol is.

vicces, hogy pont azzal érvelsz, h könyvet írt a témáról, igen, egy helyesírási hibáktól és tárgyi tévedésektől hemzsegő könyvet, ami csak az abszolút kezdőknek segítség.

Azt meg hagyjuk is, hogy hogyan lehet egy olyan ember szakértő, aki állandóan a szteroidok ellen beszél, közben meg szteroidos testépítőkkel haverkodik és dicséri őket.

2017. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!