Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Október 3-án körölmetéltek,...

Homoki Tibor kérdése:

Október 3-án körölmetéltek, kérdésem mit tegyek hogy ne legyen olyan érzékeny? 1-2 varrat van már csak benne.3 hete otthon vagyok mivel olyan munkát végzek, hogy ne hogy valami baj érje.

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Három hét azért már elég hosszú idő, én kb. ekkor rántottam rá először, de még csak nagyon óvatosan.


Kamillás áztatást javasolnak, mást nem nagyon tudsz tenni, ez egy ilyen érzékeny dolog.

2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

rendkívül vékonyan körömvirág- kenőccsel kenném..de ne a piacival, hanem a gyógyszertári német gyártmányúval. esetleg vékony vaselin is jó.


még vár bármilyen akcióval, tökéletesre kell gyógyulni. ezzel nem lehet kapkodni, nincs helye a sürgetésnek.


este langyosvizes-babasamponos lemosás, és fertőtlenítő szprés befújás (messzebbről)

2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!