Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi segíti a test növését?

Mi segíti a test növését?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem mondani olyan dolgokat ,amitől meg tudnék nőni? mert szeretnék méég... Szeméyes tapasztalatok, vélemények...Minden érdekel....


(16/F - 177cm)


2010. máj. 29. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én ezt értem...

Deee ... jó lenne, ha a feltett kérdéseimet is megválaszolnáld, hogy vmennyire képbe kerülhessek a változásaiddal.


Azt mindenképpen dicséretesnek tartom, hogy nem tervezel mesterségesen belenyúlni a fejlődő szervezetedbe. Azonban a túlzott vitaminfogyasztással is csínyján bánj, mert a túlzott vitaminfogyasztás is visszaüthet. Tudod, ez is olyan, mint a só: Kis mértékben ételízesítő, sőt szükséges fűszer, nagymértékben azonban méreg! De a gyógyszerek is ugyanígy 6nak...


Üdv: EE

2010. jún. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok az első kérdéseidre válaszolni, mivel nem voltam 150 és nem hirtelen nőttem meg,177-re.... 3 havonta 1-2cm et növök 13 éves korom ota kb...(150 max 3.ban voltam....), tehát még nem volt "nagy megnyúlásom" ...az még hátra van... nemtudom máshogy elmondani...mindenki megnyúlik egyszer, én még nem...én még csak növök....és néztem tegnap magam hogy milyen magas vagyok és 178-9 et mértem... majd 17-18 éves koromban ráér....amugy amiket megeszek naponta :


-1db Mg tabletta 1250mg

-1db C-vitamin tabi 1000mg

-2db Fe tabletta( amiben van c-vitamin,B12-vitamin,vas,cink,réz,folsav)

-1db C-vitamin és cink tabletta

-1db Calcium Sandoz

-minden 3.nap egy 1db A-vitamin tabletta


emellett eszek Májat,tojást,spenótot,csirkét

és tejes nyerstojásos turmixot iszok....


ezt egy hete kezdtem el...+ edzek...



Ez érzem, hogy kvára be fog ütni ....:P

2010. jún. 2. 18:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nőttél azóta? Most mekkora vagy?
2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát most 181 körül vagyok... remélem elérem a 190et... :/ 17 vagyok már
2011. szept. 23. 22:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, egyél továbbra is egészségeset, járj kosárlabdázni, végezz nyújtógyakorlatokat!
2011. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kérdező, most mennyi vagy? xD :D Érdekel nagyon sikerült e a 190cm cél... :)
2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!