Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy viszketo viaszos kis...

Van egy viszketo viaszos kis dudor a herezacskomon, mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemreg borgombaval kuraltam magam, canesten es borgomba elleni hintopor, harom heti kezeles utan el is mult, ugyhogy abbahagytam. Nemreg azonban a jobb herezacskomra kijott egy piros kis pattanas szeruseg, viszket, de csak akkor ha megizzadok, ami sajna sokszor elofordul munkam miatt. /ulo munkat vegzek/. Most elkezdtem megint hintoporozni, a bal oldalon is viszket meg neha. Mi lehet ez? Lehet, hogy gombasodas elleni tablettat kellene most mar kiprobalnom? A hereimet vizsgalom, semmi csomot elvaltozast nem ereztem. Ez is a boron jott ki. Elore is koszonom.
2008. okt. 22. 09:53
 1/1 anonim válasza:
100%
A gombásodás gyakori jelenség. Főleg fülledés okozza, mint ahogy írtad, ülő munkát végzel. Nem érdemes kísérletezni, bőrgyógyászatra kell menni, ott kikúrálnak. Ha idő előtt hagyod abba a kezelést, az is balul sülhet el, visszatér, elszaporodik a gomba. Javaslatom: bőrgyógyászat, ez nem szégyen, nekem is volt a combomon. Egy sárga löttyöt kaptam és egy kis fehér kenőcsöt, 4 hét után tűnt el.
2008. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!