Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon van egy nagy piros...

A makkomon van egy nagy piros folt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vettem eszre foggalmam sincs h mióta van ott ..eleg ha valami fertőtlenítő krémmel kenem és kesz.? Nem ég nem viszket semmi ...van barátnőm de nem hiszem hogy van köze a dolgokhoz,tehát lényeg a lényeg el kerülhető az orvoshoz?És mivel kezeljem itthon

2017. okt. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Képet tudsz linkelni?
2017. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, jobb ha látja, hidd el a saját és a barátnőd érdekében is jobban jársz, ha megvizsgáltatod magad.
2017. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, remélem csak viccelsz..nem mutiba készült, 2. Ba*zki pasi léttemre szégyenlős vagyok úgy h ennek annyira nem örülök hogy doki kéne szerinted
2017. okt. 25. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Tudom mit érzel én is ezen vívódom, csak nekem olyan problémám van ami miatt szexelni sem igazán tudok, vagyis inkább merek és csak mostanra vettem rá magam, hogy elmenjek.


Egy urológus előtt felesleges szégyenlősnek lenni, neki ez a munkája, látott már sok mindent, viszont ha élsz nemi életet és lett egy piros folt a péniszeden, lehet, hogy fertőzés vagy nemi betegség, de az is, hogy semmi komoly, ezt viszont csak egy orvos tudja megmondani.


Te döntesz, kockáztatod a saját és a barátnőd egészségét vagy elmész a dokihoz.

2017. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok fajta piros folt van sok felé formában. Egyébként arcod nélkül 8s lehet róla csinalni, ugyse tudja senki hogy kié az a kuki...
2017. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Fertőtlenítő krémmel semmiképpen, lehet többet ártasz, főleg ha nem ph semleges. Vannak rá házi praktikák, ezalatt gondolok a tejtermékek, bizonyos zöldségek leveinek alkalmazására.
2017. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!