Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a úgy tudom hátra húzni a...

Ha a úgy tudom hátra húzni a fitymám, hogy lemegy a makkról, de hozzáér a makk pereméhez még az normális?

Figyelt kérdés
Tehát éppen csak szabad lesz a makk, de a pereme már éríntkezik is a fitymával, mereven és nyigalmi állapotban is, így nehézkes a tisztítás is.
2017. okt. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen normális. Rövid lehet a féked vagy fitymaszűkületed lehet. Ha a tisztítást is nehezíti, az eggyel több ok, hogy megmutasd egy urológusnak!
2017. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző, én rövid fékre gyanakszom. Semmiképpen nem megy tovább hátra? Feszül? Elöl csak, vagy gyűrű szerűen?
2017. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Lankadtan olyan mintha a makk végén lenne egy gyűrű, akkor még egy kicsit ha húzom megy hátra, de amint elengedem visszacsúszik.


Mereven sima, de egyáltalán nem megy tovább, igaz erősen nem is próbáltam húzni.


Amúgy néha lehúzni is nehéz (leginkább lankadtan), meg vissza is, máskor viszont tök simán megy.

2017. okt. 25. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is hozzáér a makk pereméhez, amikor lehúzom róla, de nincs gondom a tisztításával és nem jár fájdalommal, nem szorít, meg "használni" is tudom így. Nem biztos, hogy baj van vele, de ezt így nehéz lenne megmondani. A biztonság kedvéért talán jobb lenne megmutatnod valakinek.
2017. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a biztonság kedvéért megmutatom, majd egy dokinak.


Amúgy mint kiderült gyerekként már húzták hátra dokinál, mert nem volt jó és elméletben műtötték is, de ezek szerint nem volt hatékony.

2017. okt. 26. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!