Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alábbiak utalhatnak péniszg...

Az alábbiak utalhatnak péniszgombára? (Tünetek a leírásban)

Figyelt kérdés

Ezen a héten a kovetkezoket vettem eszre magamon:

A het elejen enyhe feheres-voroses volt a makkom felszine, de egyaltalan nem fajt, nem viszketett, es nem volt erzekeny.

A het kozepen viszont iszonyatos hamlasba kezdett a makkom, ket napon keresztul tartott ez, most pedig elmult ez a hamlas 1-2 napja.

Merevedeskor nem tudtam a fitmymamat hatrahuzni.

Latszolag mintha nyugalmi allapotban kicsit be lenne szukulve a hugycsonyilasom, de ez vizeleskor semmi fajdalmat, rossz erzest nem produkal.

Holnap elkezdek szerintem egy Canesten kúrat, azt mondtak sokat nem arthat.

Tudni illik, hogy nagyon le van gyengulve az immunrendszerem valamilyen oknal fogva, de most ezen is dolgozom, hogy felerositsem. (Iden kb szeptembertol oktober kozepeig megfazasos betegsegeim voltak)

A makkom tunetei arcureggyulladas betegseg utan kezdidtek, miutan abbahagytam a gyogyszert, es a probiotikumot. (ACCt, Normafloret, es Aktil Duot szedtem.)

Amiota ezek a tunetek vannak, abbahagytam a habfurdo hasznalatat, sensitive tusfurdovel furdok, es kevesebbet vagyok a kadba. Tusolni nem szeretek, mert nem tudom ugy elegge megtisztitani magamat alul.

Egyebkent nem vagyok igenytelen egyed, ugy tisztalkodom, mint minden igenyes tarsam. Kizart, hogy nemi uton kaptam volna el barmit, mivel nincs szexualis partenerem, es nem is volt soha. (16 eves vagyok)

Koszonom a valaszokat elore is!



2017. okt. 29. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedésénél előfordulhat gombás fertőzés. Meg kellene mutatni bőrgyógyásznak!
2017. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Aktil Duo okozhat gombás fertőzést. A leírtak szerint nálad is lehetséges hogy gombás fertőzést kaptál a gyógyszer mellékhatásaként. Kend Canestennel, ha nem akarsz elmenni bőrgyógyászhoz. Pedig jobb lenne ha holnap elmennél. Ha a Canesten használata 3-4 nap után nem hoz lényeges javulást mindenképp menj bőrgyógyászhoz.
2017. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a gyogyszer leírásainál a mellékhatásoknál, és tényleg írja a Candidát O.o

Holnap veszek Canestent, kezelgetem, aztán ha nem jó, orvoshoz megyek.

Kb meddig kenegessem?

2017. okt. 29. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell összevissza kapkodni. Az antibiotikum testszerte kiirtja a baktériumokat, így a fityma alatt velünk élőket is, amelyek segítenek a tejsavas-vajsavas anyagcsere végtermék segítségével távol tartani a kórokozó baktériumokat. Ahogy a bélbaktériumok tönkrementek, úgy itt is károsodott a flóra. Naponta egyszer-kétszer alaposan le kell dörzsölni a makk felszínén és a fityma belső felszínén levő hámtörmeléket folyó víz alatt a hüvelykujj begyével és semmi más teendő nincs. Zuhany alatt is tökéletesen meg tudod magad tisztítani, hagyd abba a kádban való áztatást, pláne a tusfürdő használatát.

Az arcüreg gyulladás sokkal veszélyesebb, minden náthás esetben orrcseppet kell használni, hogy szeleljenek a járatok, mert az arcüreg gyulladás éppen az oxigén-szegény környezetben alakul ki. Meg kell tanulni az alapos és hatékony orrfújást. A Canestent meg felejtsd el.

2017. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,azóta megtanultam, mert az orvos megmutatta, hogyan kell helyesen, foleg ilyen helyzetben.

Az antibiotikumot meg nem onszantambol szedtem, az orvos irta fel, en meg beszedtem, de csak 3 napig vettem be, utana abbahagytam. (Meg szerencse hogy nem vettem be 14 darabot, csak 7-et)

2017. okt. 29. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ez viszont nagyon nagy szamárság.

Az antibiotikum kúrát BE KELL FEJEZNI, ha már egyszer elkezdted.

2017. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb így lesz.
2017. okt. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!