Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Lett egy barátnőm, akivel amióta együtt vagyok, a makkom felülete (néhol még a fitymám alatt is) fehér pontokkal lett tele, amik viszketnek, csípnek ha felhúzom a fitymám. Az elején csak pirosas foltok keletkeztek, aztán néhány fehér pötty, most pedig szinte tele van az egész.

Nagyon nagy probléma lehet?

19/f



2014. nov. 4. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:

[Megj.: Először arra gondoltam kidörzsölte a szex, a makkom elég érzékeny, illetve talán a vagina körül lévő borosta enyhén megszurkálhatta, ebbe mennyi ráció van?

Megj2.: Nem cserélgetem a partnereim, ez a 3. partnerem 3 éven belül]

2014. nov. 4. 17:59
 2/4 A kérdező kommentje:
[Megj3.: most voltam fürdeni, és azt tapasztaltam hogy olyan mintha inkább hámlás lenne]
2014. nov. 4. 18:48
 3/4 anonim válasza:

Nekem amikor ilyen jellegű vagy akár csúnyább panaszaim voltak a következőt csináltam:

- Le csepegtettem Betadine oldattal / ha csak kenőcs volt akkor bekentem vele /

- Utána lemostam és bekentem valamilyen krémmel / a valódi aloe vera sokat tud dobni a dolgon.../


Általában gyorsan elmúlt...


Ha nem múlik pár napon belül akkor viszont érdemes lehet felkeresni egy szakorvost

2014. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mai fürdéskor lejött elég nagy része, ott ahol lejött ott ugyanolyan 'szép' a felülete, mint volt. Mintha hámlás lett volna, vagy ötletem sincs.
2014. nov. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!