Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pelenkát viselő fiú vagyok....

Pelenkát viselő fiú vagyok. Estére hordom. Szerintetek ha felveszem lefekvés elött de kell pisilnem és belepisilek 1x akkor még alhatok benne? Levenni nem akarom mert túl drága. Kell viselnem mert ágybapisilő vok.20f

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 20:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem születési probléma miatt rul kicsi volt a hogy hólyagom ezért én is pelenkás voltam de ajánlottak egy teát(hirtelen nem jut eszembe a neve de ha gondolod priviben megirhatom)és segített. Olyannyira hogy már egy éve nem is volt ,,baleset".

Válaszolva a kérdésedre: Simán meg lehet csinálni,ma már jó minőségűek vannak olcsón szépen feleszívják.13F

2017. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak egy kérdés. Miért nem teszel az ellen, hogy ne legyél ágyba pisilő? Mert ez betegség, és kezelni kell.
2017. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék semmiféle fájdalmas, kellemetlen kétes kimenetelü műtétet, ráadásul nagy valószínüséggel idegrendszeri eredetü. téma lezárva. választ elsőnek köszönöm :)
2017. okt. 30. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

ha még nem alszol, akkor kelj fel és menj ki a wc-re, vissza lehet ragasztani - leukoplasttal biztos

[link]

2017. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez undorító. Valami inkontinenciát okozó betegséged van 20 évesen?
2017. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
autizmus spektrum zavarom van.
2017. okt. 30. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem kötözködésből mondom, de értelmes fiúnak tűnsz, hisz' tudsz írni, olvasni. Nem lenne egyszerűbb kimenni pisilni éjszaka, mint pelenkával kínlódni? Állíts be ébresztőórát, vagy tegyél az ágy mellé egy bilit, lavórt, vagy nagyobb palackot.
2017. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú éjszakai pelenka is többször vissza zárható, egész éjszaka képes a nedvességet magába tartani 3700ml-ig.
2017. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez a perverz pár hetente felteszi ezt a kérdést. Bizonyára élvezetet okoz neki.
2017. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem minden Autista lesz képes az ágy tisztaságot elérnie, függetlenül az értelmi képességtől meg az Autizmus fokozatától.
2017. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!