Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Régebben reggel felkeléskor...

Régebben reggel felkeléskor mindig állt a dákóm, mostmár nemnagyon szokott, lehet ez attól hogy lefekvés előtt utolsó cseppig kipisilem magam és úgy fekszem le, vagy attól hogy 3 hónapja abbahagytam a gyúrást és mostanában elég sokat betegeskedek?

Figyelt kérdés
illetve régebben folyton valami izgatóra gondoltam mielőtt elaludtam,mostmeg márcsak bedőlök az ágyba és alszom,lehet hogy orvosi probléma? 17/f

2017. jan. 17. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy nem kéne egyfolytában a dákóddal foglalkozni...


Ha úgy dőlsz be a ágyba, meg ha betegeskedsz, nyilván nem úgy működsz, mint amikor egészséges vagy és hosszabb távon normál mennyiségeket alszol.


Mennyivel ezelőtt volt az a "régebben"?

2017. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt időszak hogy nem állt reggelente, most már vagy egy éve megint 17f
2017. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért nem gondolsz már izgató dologra?

Ha nincs vágy akkor nem fog állni.

biztos csak időleges, majd visszajön, ha nem akkor menj el urológushoz. Lehet fertőzéstől is.

2017. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!