Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandoan izzadok mit tegyek?

Állandoan izzadok mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 62kg vékony testalkatú állandóan izzadok ülök nézzem a tvt és érzem hogy folyik a honaljamból a víz nem büdös mert kenem dezodorral kiprobáltam már a Sundo izé folyadékot amit a patikában vettem 1000forintért egy honapon át kentem de nem lett jobb semmivel max kimarta a honaljam bárhova megyek a poloim szét áznak télen nyáron mindig annyira unom már és rosszul érzem magam töle....bőrgyogyász szerint ha nem használ az a Sundo valami akkor fogadjam el magam hát ez nem vigaztal nem hiszitek el milyen rossz ez nekem amikot ingbe kell menni valahova női intim betétet ragasztok bele hogy az szívja fel az izzadságom amiből utána szó szerint ki lehet csavarni az izzadságot nem is értem honnan van bennem ennyi víz annyira rossz ez Mit tegyek?

2017. nov. 1. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

A házi orvost keresd fel,mert a háttérben valamilyen betegség is lehet .Nem tüneti kezelést kell végezni .

A szervezetedben valami nem jól működik,és igy adja tudtodra.

2017. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A túlzott izzadás hátterében szívbetegség lapulhat. Sürgősen keresd fel a háziorvosod!
2017. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugyis szar az életem legalább hamarabb vége
2017. nov. 1. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ilyet végképp ne mondj, menj el dokihoz, minél előbb.
2017. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az izzadás hátterében, lelki problémák is állhatnak, az izzadás kapcsolatban áll a vegetatív idegrendszerrel. De lehet pajzsmirigy probléma is, menj el vele háziorvoshoz ha ő nem foglalkozik veled megfelelően akkor keress egy másik orvost.
2017. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!