Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pontosan 1 hete tortent 1 kis...

Pontosan 1 hete tortent 1 kis baleset.1 fogzabalyzos leanyzo oralisan probalt ki elegiteni. Es a fogszbalyzoja bele akadt a peniszembe es felsretrtte a fitymafekem melett 1 kicsivel, elkaphattam a hiv virust?

Figyelt kérdés
Ra par napra nagyon fajni kezdett a fejem. es neke. ezelott sosem fajt meg a fejem. meg most is faj 1 kicsit 1 hettek utanna. valahol olvastam hogy oralis szex kozben is ellehet kapni a hiv virust. es higy ennek a jelei tunetei a fejfajassal kezdodnek. kicsit aggodom valaki tudna irni valami okossagot mit tegyek stb?
2017. nov. 4. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fogod elkapni a vírust, mert fogszabályzós volt a lány.
2017. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
AIDS-es volt a leányzó?
2017. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nenaz csak olvastam hogy a szajban pontosabban a nyalban is megtalalhato a hiv virus. es ugye az aids ver utjan terjed. es mivel folsertette a fogszabalyzo a birt ezert eleg csunyan verzett is. es ezert gonsoltam esrtleg erre hogy ez a magyarazat a fejfajasomra. ez aggaszt.
2017. nov. 4. 13:18
 4/11 A kérdező kommentje:
de lehet hogy csak en kombinalok tul 1 egyszeru fejfajast. csak telleg nekem nemszokott fajni. esetleg ha masnapos vavyok..
2017. nov. 4. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Pár napon belül,még nem is jelentkezhetnének tünetek.
2017. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerek vagy még...
2017. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
juj okes koszonom. utolso koszi a felvilagositast de enis tudok rola
2017. nov. 4. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy grat, iszol, b/\szol, de írni nem tudsz, és sötét vagy, mint az éjszaka. Büszke lehetsz magadra!
2017. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egy ilyen eset után vagy rosszul, aminek nagy valószínűséggel nincs is köze ahhoz, amiről írtál.
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A HIV fertőzés pár hét után okozhat tüneteket (nem mindenkinél), és csak 2 hónap után lehet kimutatni. Egyébként alapból kicsi az esély, hogy valaki fertőzött legyen, orális szex-szel pedig elenyésző az átadás lehetősége (mind a nőnek, mind a férfinak vérző testrésze kell hozzá).
2017. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!