Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a különbség a fitymaszűküle...

Mi a különbség a fitymaszűkület és a "letapadás" között?

Figyelt kérdés
A fitymámon a bőrt teljesen hátra tudom húzni, de amikor hátrahúztam ott megakad, nem tudom hogy úgymond meddig kellene hátra húzni tudni. Hasonló mintha hozzá lenne nőve a bőr! De egy részen teljesen tiszta! Vajon mi lehet?^^ A válaszokat köszönöm:)
2008. okt. 22. 21:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen le tudod húzni a makkról és nem fáj, akkor nincs fitymaszűkület. De ha megakad, mielőtt teljesen kisimulna a bőr, akkor valószínűleg a "kantár" rövid., ezen orvos segít, egy 5 perces beavatkozás érzésteleítéssel egy kis bemetszés
2008. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
szerintem nem a kantár rövid, ha ugyanazt hiszem kantárnak ami valójában! inkább a péniszen a felsőrészen kissé "letapadt" szerintem, a kantár környékén alul ott pedig tiszta... nem tudom hogy jól magyarázam..remélem! :S:) orvosi beavatkozást ha lehet elkerülném megoldható ezt magamban rendezni?:S esetleg természetes útoon?
2008. okt. 22. 22:13
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A kantár az a kis bőrdarab, ami a makkot és a bőrt köti össze.A makkról teljesen hátrahúzható a bőr? Ha nem , és marad a makkon hiába húzod, az vagy a kantár miatt nem megy , vagy tényleg le van tapadva, ami nagyon meglepő lenne, mert azt csecsemő és kisgyerekkorban ellenőrzi a gyerekorvos.
2008. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
és ha véletlen olyan, akkor mi a teendő?
2008. okt. 22. 22:38
 5/33 anonim ***** válasza:
Mármint melyik verzió?
2008. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
És ernyedt állapotban is olyan?
2008. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
a letapadt verzió^^ igen akkor is :S de orvosi beavatkozás elkerülése lehetséges? más módon? ha ez van? nem biztos hogy jól ismerem fel? de tegyük fel:S :) 70%
2008. okt. 22. 22:42
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
Hát, nézd, ez fitymaszűkület, bár a kérdésednél azt írtad, hogy teljesen hátra tudod húzni, most nem igazán értem, hogy a makkon van letapadva, vagy sem. Mert ha a makkon,akkor fitymaszűkület, ha pedig teljesen hátratudod húzni ugyan , de tovább nem, mert akkor már húzza lefele a makk tetejét, akkor a kantár a rövid.
2008. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

Semmi más módon nem tudsz rajta változtatni, csak orvosi beavatkozásal.

De nyugi, minden 5-dik férfinak kell ilyen segítség.Nem tudom hány éves vagy, de szexuális életet szinte lehetetlen úgy élni, amilyen most a "tied"

2008. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
rendben, értem és köszönöm! csak egy utolsó... ha levantapadva? lehetséges? tudom hülyén hangzik, de lehet... ez esetben mit tegyek? orvos nélkül?:S
2008. okt. 22. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!