Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma letapadás esetén tud...

Fityma letapadás esetén tud nőni a pénisz? Illetve erőszak nélkül hogy lehet eltávolítani a letapadást?

Figyelt kérdés
Letapadás, nem tudom így nő-e.

2017. nov. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nő, de a letapadást csak egy orvos tudja megoldani.
2017. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen tud nőni, a letapadás az a pénisz hormokális növekedésétől ugyanúgy megmarad. Hogy most ez lehet e erőszak nélkül megoldani, jó kérdés. Függ többek között az életkorodtól (amiről nem tudunk semmit), meg a letapadás mértékétől, súlyosságátólnis. Egy biztos, feltépni sosem kellemes, feltépés után meg még annyira nem, ezt elhiheted!
2017. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló jól írja. Nekem pl 7 évesen feltépték, ami amúgy semmi, na ami utána jön pár napig az a kínzás. 14 éves koromra pechemre visszatapadt egy kis részen,pedig mindig megmostam és rendszeresen fel is húzták otthon. Ezt úgy oldották meg otthon, hogy fürdés után 2-3szor kicsit erősebben hátrahúzták minden nap, és pár hónapon belül feloldódott.Letapadás mértékétől függ, megoldható-e erőszak nélkül.
2017. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!