Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadással volt már...

Fitymaletapadással volt már valaki orvosnál feltépni felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik egy ilyen beavatkozás?mire készüljek? Hogyan kell gondozni a beavatkozás helyét? Mennyi idő alatt gyógyul kb? Hány nap szabit vegyek ki?

2017. febr. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Először vizsgálat. Injekcióval érzéstelenítik, az nem olyan rossz, ki lehet bírni. Fog egy szondát és azzal nyúl fel és segít rá hogy a fityma leváljon a makkról. Egy érfogót használ majd hogy teljesen leválassza. Ebből nem lehet sokat érezni, max. tompa nyomást ami hátborzongató tud lenni, de nem fáj.

Teljesen le lehet majd húzni utána rendesen.


Kész is, az utóbbiakban a gyógyulást segítve áztatni kell és kenni egy kenőccsel amit adni fog.

De ezeket az orvos úgy is elmondja műtét előtt...

2017. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvosnál ez max 2 perces művelet.12-13 éveseket sem érzételeniti,pillanatok alatt feltépi a bőrt

Aztán 2 napig lehet nyűsziteni utána .

2017. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Igen sajnos, én voltam. Metélni akarták, de teljesen. Én meg köszönöm, teljes körülmetélésből nem kértem, ezért kerestem egy olyan szakembert aki nem akart körülmetélni. Sokáig kellett keresnem mert nincs sok ilyen ember. Akit találtam és segített is próbált érzésteleniteni, de teljesen nem tudott, viszont így meg sokkal jobban jártam, mert minden további lépést először megbeszélt velem, aztán megcsináltuk, most minden rendben van és a fitymám is jól működik mégmég úgyhogy örülök hogy így történt végül. :)
2017. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!