Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár hete megváltozott a...

Pár hete megváltozott a spermám állaga normális ez?

Figyelt kérdés
Pár hete tapasztaltam először és azóta nem változott a dolog. A spermám állaga ezelőtt fehér volt, nem volt túl folyékony és túl sűrű sem, véleményem szerint olyankor volt a normális. Viszont az elmúlt időben ejakuláció után, két felé oszlik a sperma, az egyik része víz szerű átlátszó es ez rögtön lefolyik a sperma adagból, ami pedig marad az egy vagy több fehér színű csomó. Attól félek, hogy ez a sejtes állománya a spermámnak és az ebben lévő spermiumok nem mozognak. Az étrendem nem változott, monogám életet élek és egészségesnek érzem magam. Orvoshoz még nem tudtam elmenni mert a hét minden napján dolgozok. Attól félek, hogy ez befolyásolja a nemzőképességem!

2017. nov. 6. 19:59
 1/3 Poris2000 ***** válasza:
48%
Biztosat csak az orvos tud mondani, ha megvizsgálja/megvizsgáltatja a spermádat. Ha továbbra is ilyen furcsa lesz az állaga, mindenképpen menj orvoshoz. Ha a dolog átmeneti, akkor nem kell rosszra gondolni, ilyen előfordulhat, hogy néha ilyen, bár nem tudom, hogy a több hetes fennállás mennyire lehet normális. Addig is kitartást!
2017. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszod. Még az lenne a kérdésem, hogy hol vizsgálják ezt és milyen áron?
2017. nov. 6. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen javaslom az orvosi vizsgálatot. Egy spermo kultúrát és egy spermogrammot mindenképp elvégeztetnék veled ill prosztaat exprimált törletvételt. Ha hetek óta tart, lehet, hogy van valami gyulladás, vagy olyan folyamat, ami igaz tünetmentes, de okozhatja ezt.

Okvetlenül keress fel egy urológust, mivel hetek óta tart.

2017. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!