Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Borotválkozás utáni bőr irritáció ellen mit lehet tenni?

Nemi borotválkozásra gondolok és piros foltok vannak az ágyékom felett amelyek szúrnak és viszketnek(szőrtüszőgyulladás?). Erre van valami kenőcs ami jó lehet esetleg?

A hintőport használtam illetve a neugranormont is de arról azt hallottam, hogy zsíros és nem jó az irritáció ellen.

Hidrogén peroxid működhet?(ez a 3. napja, hogy borotváltam)

F

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, irritáció, kenőcs

2017. nov. 7. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok
svédcseppel is lehet enyhíteni a bőrpírt, talán ez a legjobb.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 7. 18:33 Privát üzenet
Én ezért nem borotválom, hanem csak vágom. Próbáld ki arcszesszel, csöpögtess vattakorongra és kend el, lehet csípni fog kicsit.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. nov. 8. 15:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valami gyors praktika megfázás ellen?
Borotválás utáni pattanások ellen mit ajánlotok?
Mit tegyek az irritáció ellen?
Mit tegyek az irritáló szag ellen?
Tabletta? Applikátor? Vagy mi a leghatásosabb a folyás ellen? Semmi irritáció csak ez a hüvelyváladék :/
Mit tudok tenni ez ellen az irritáció ellen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!