Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtét után...

Rövid fitymafék műtét után lehet fitymaszükület kialakulására esély?

Figyelt kérdés
Rovid fekem volt huzta a makkomat eleinte nem is volt vele gond aztan egy ido utan eszrevettem kozosules utan higy a fek kirepedezett kisebesedett es fajt es ilyenkor egy picit osszeszukult mindig a fitymam , de eltelt egy par nap es utanna eszre sem lehetett venni , es az aktus utan megint ugyan ez jatszodott le tobbszor is.. majd raszantam magam es elmentem fitymfek mutetre szepen megcsinaltak. Es most nagyjabol meggyogyult de aktus utan mintha picit megint szukebb lettem volna , ha tul sokszor kisebesedik a peniszem akkor alakulhat ki szukulet? Vagy a mutet miatt van ez? Vagy mehetek megint mutetre mostmeg fitymaszukulettel ? Mert orvos azt latta volna ha az van nem? Csak merev allapotban feszit a gyuru es neha kisebesedik aktusnal es akkor par napig off es utana kezodik elorol mi ez?
2017. nov. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha mereven szorít,akkor az "relatív fitymaszűkület".

Meleg vízben,mondjuk síkosító segítségével tornáztasd a fitymádat,erőltetni tilos,persze.

2017. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műtéttől nem lehet, valószínűleg egyébként is volt, csak a rövid fék miatt nem "jött elő".
2017. nov. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!