Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvessző felett véraláfutás...

A hímvessző felett véraláfutásos, feldagadt fájó terület. Valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az este a párommal szeretkeztünk, és egy kissé eldurvultak az események. Csak arra lettem figyelmes, hogy az arcán húzódnak a fájdalomtól az izmok. Persze, ő "nagy hős" és "-nem fáj semmi folytassuk" választ adott. Az aktus után a hímvessző felett megdagadt balfelől. Ma reggelre ez véraláfutásos lett, és egyre csak fáj.

Arra gondoltam, hogy elpattant egy in vagy izom. Nem tudom. Kértem menjünk dokihoz, de nem akar.

Valakinek tapasztalat? esetleg hasonló?



2017. nov. 20. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, ő azt mondja, hogy az elszineződés mintha menne lefele a heréi felé.
2017. nov. 20. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ez durva. Dokihoz kellene menni az biztos.
2017. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarás kérdése, orvoshoz kell menni. Ha komolyabb baja van, akkor azonnal kezelni kell, mert maradandó problémái lehetnek.
2017. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!