Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszértágulat!?

Hereviszértágulat!?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg kellene műttetnem, elvégre vagy 8-10 éve megvan és leszámítva időszakos fájdalmakat nem volt vele gondom, bde mostanában sokszor kellemetlen tünet hogy maga az ér (ek) viszket. Olvastam azt is hogy a műtétet követően megint kiújulhat ezért gondolkoztam el rajta hogy nem biztos hogy a műtét a legjobb megoldás Mellékelek képet, megtekintés csak saját felelősségre.

#Here visszértágulat varicocele műtét
2017. nov. 22. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. nov. 22. 15:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, nem herevisszértágulat, ez alatt nem a herezacskó felszínén futó erek tágulását érti senki! Orvos se. Csak ez a bajod, vagy az ondóvezetéked (nem a húgyvezeték, vagy a húgycső) is húzódik néha?
2017. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Húzódni nem szokott de előfordul hímvesszőbe kisugárzó fájdalom, illetve prosztatagyulladásom is volt diagnosztizálva (kb. 1 éve illetve 2,5 évvel ezelőtt) amit sajnos azóta se tudtam kikúrálni (hiába kaptam csomó antibiotikumot), huzamosabb ülés után időnként késszúráshoz hasonló fájdalmat érzek lüktetés formájában a fenekem fölött ami 1-től maximum 10 másodperig tart és hullámszerűen jelentkezik (de baromi fájdalmas). Amúgy visszértágulatom is lett diagnosztizálva de a doki szerint nem kellet vele semmi se csinálni...csak olvastam azért hogy nem túlzottan egészséges és meddőséget is okozhat...

Az viszont tényleg az én tájékozatlanságom hogy a felszíni ért és a visszért összekevertem.

Köszi a választ! :)

2017. nov. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!