Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kiszáradt makkal mit...

Nagyon kiszáradt makkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Orvos utasítására lassan egy hete, hogy nincs rajta a fityma a farkamom, és emiatt nagyon kiszáradt a makkom és sokszor viszket is. Érdemes bekenni valamivel vagy mit csinaljak, mert eleg zavaro?
2017. nov. 28. 13:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy mindig így hagyod. Én régóta visszahúzva tartom, és mindenben csak jobb lett. Hagyd hogy kiszáradjon nyugodtan, sok előnye van. Miért kérte az orvos?
2017. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kiszaradas elmulik majd, nekem rovid a bor es a makkom fele ezert sosincs benne, de nem rossz igy sem h ott szarazabb, soot a csajok jobban szeretik :)
2017. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérte, hogy ne gyulladjon be, ne legyen fertozés. Meg elvileg igy jobban védve vagy hugyuti bajoktol.
2017. nov. 28. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Most az egyszer igaza volt az orvosnak. Higiénikusabb felhűzva tartani, a viszketés és irrigálás majd elmúlik mert hozzászokik a bőr. Az hogy száraz nem probléma, sőt az a normál. nincs gomba, se baci
2017. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem! Hogyan lehet visszahúzva tartani? Megkötöd, v. leragasztod?
2017. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha lecsúszik, visszahúzod. Nem kell diploma hozzá, hogy rájöjj. Vagy igen.. ki tudja..
2017. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem tudom miert ilyen elterjedt ez a hatrahuzott fityma..baratomnak is ilyen es csodalkozik, hogy beizzad a makkja es hozzaragad mindenhez, aztan meg faj, erre szoktak mondani, hogy mindenkinek joga van hulyenek lenni. Miert teszed tonkre a makkod?
2017. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem teszi tönkre. Az, hogy beizzad, természetes. Ha tönkre tenné, már nem élnének zsidók hahaha
2017. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legjobb dolog ha hatrahuzva tartod, sokkal egeszsegesebb es higienikusabb. Fityma nelkul jobb! 20/f
2019. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2019. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!