Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel mit kéne kezdeni?

Ezzel mit kéne kezdeni?

Figyelt kérdés

A vizelés egyre nehezebb. Egy komplett szülés minden alkalommal, heves káromkodások közepette, mert iszonyatosan fáj. De már jó ideje.

Van, mikor nem is megy, mert akárhogy erőltetem, egyszerűen nem indul meg.

Nagyon ritkán egy picit véres a vizelet.

A prosztatám elvileg rendben van.

Ha érdekes, étvágyam alig van, elég sokat fogytam mostanában, fáradékony is vagyok.

16/F


2017. jún. 24. 11:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, igen, urológus véleménye: "Hagyjon békén a baromságokkal."

Próbáljon meg az én szerszámommal elmenni WC-re, meglátjuk, mennyire tartja baromságnak.

2017. jún. 24. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:
A vizelet ürítás nagyon fontos. Ha nem ürül rendesen akár pár köbcenti is marad bent az már ott romlik és baktériumok szaporodásának meleg ágya. fordulj orvoshoz.
2017. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A porckorongsérv (gerincsérv) egyik rettegett szövődménye a vizeletrekedés. A gerincsérv jellemzően két úton okoz vizeletelakadást, az egyik a sérv által okozott idegi (gyöki) nyomás következtében kialakult vizeletürítési nehézség. A másik mechanizmus a nagyfokú fájdalommal áll kapcsolatban, a vizelés megindításához szükséges hasprés az amúgy is szinte elviselhetetlen fájdalmat fokozza, ezért szinte lehetetlenné teszi a vizelést.
2017. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a vizelés, - mint oly’ sok más folyamat a szervezetben - egy komplex, összehangolt folyamat eredménye, melyet az idegrendszer szabályoz, az idegrendszer sérülése a normális vizelési funkció zavarával, például vizeletrekedéssel vagy komplett vizeletelakadással járhat.
2017. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gerincem teljesen jó. Onnan tudom, hogy autóbaleset (nem én vezettem xD) miatt nemrég lett megvizsgálva elég alaposan.
2017. jún. 24. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig urológus és neurológus lesz a megoldás. Menj máshoz, minimum egy fizikális és urodinámiás vizsgálat kéne, mert valami bajod van.
2017. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A prosztatám elvileg rendben van."


Elvileg lehet, gyakorlatilag nem biztos. Mivel az orvosod látnivalóan egy vadbarom, másikat kell keresni. A véres vizelet és nehéz vizelés húgyhólyag- vagy prosztatagyulladásra utal. Gyógyszeres kezelés kellene.

A gerincek ehhez kurvăra semmi köze.

2017. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!