Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha a péniszemet állva...

Az baj ha a péniszemet állva nemtudom teljesen hátrahúzni?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok és megfigyeltem azt hogy csak lankadtan tudom hátrahúzni teljesen a péniszemet állva csak kb negyedéig-feléig.Egy kicsit beparázztam.

Válaszokat előre is köszönöm.


2017. dec. 3. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosítanád, hogy konkrėtan mit akarsz kėrdezni? Kicsit lehet fogalomzavarban szenvedsz.
2017. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amikor merevedésem van nemtudom teljesen hátrahúzni a péniszem, és ez baj?
2017. dec. 3. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova hatra???? A garazsba? Fogalomzavarban szenvedsz. A penisz az maga a kukacod, amit huzigalnal rajta azt fitymanak hivjak :)
2017. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket és értsd jól nem hogy segítenél egy kisebbnek hanem piszkálod gratulálok...
2017. dec. 3. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Attol meg fitymaszukulet, irany a doki. Egy otperces mutet es kesz is vagy. Magatol nem fog megjavulni, viszont mikor csajozos korba ersz akkor gond lesz.
2017. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6. kommentelő a választ
2017. dec. 3. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Az a jó ha akár ernyedt,akàr feláll a péniszed könnyen a makk mögé tudod húzni a fitymád.


Meleg vízben is nehéz a fitymàd hátrahúzni?

Néha mivel fiatal vagy,ha óvatosan naponta tornáztatod a fitymád akkor helyre jöhet,de nagyon óvazosnak kell lennie,ne hogy sérülés legyen.Legjobb urológushoz menni.


Amit leírtál,hogy meteven nem tudod a fitymád hátrahúzni az arra utal,hogy valószínűleg relatív fitymaszűkületed van.Apukádnak szólj róla,mond meg vigyen el urológushoz,beutaló nem kell,tb kàrtyát kell vinni,diákigazolvány is legyen nálad,menjetek el a rendelési időre vagy mobilon kérjetek időpontot.Az is lehet,hogy krémmel lehet kezelni.

2017. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazuk volt a hozzá szólóknak. Legalább mikor viccet csináltak a kérdésből, akkor elolvashattad volna a saját kérdésed.

Állva nem nem lehet és nem semerre húzigatni.

Ellenben a FITYMA !!! ha ezt akarod kérdezni, na az már más.

2017. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Baláz$ válasza:
kedves valaszolo ocskos te vagy fogalomzavarban teljesen erthetoen leirta az egy dolog hogy 12evesen tobb esze van mint neked;)
2017. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!