Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ismertek olyan gyógyszert/étel...

Ismertek olyan gyógyszert/ételt/bármit amitől több sperma képződik?

Figyelt kérdés
Tehát keresek valami olyan anyagot, ami sperma mennyiség/minőség növelő, bármi lehet.

#sperma #spermanövelés #sperma mennyisége
2017. dec. 7. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz
2017. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Rengeteg hashajtó.
2017. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Osztán minek az?
2017. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zeller
2017. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp mit akarsz azzal csinálni ?

Meg kellene próbálnod szexelni.

De lehet hogy mindegy , ekkora IQ-val.

Hiába pontoztál le hülye gyerek.

2017. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A sok víz meg a zeller tényleg jó, olvasta már én is, bár ezek nagyon "gyengén" befolyásolják a sperma mennyiségét egy egészséges férfi esetén, ahhoz képest amilyen szereket én még ismerek. Szóval ezeknél azért valamivel komolyabb dolgokra gondoltam.


A "sok hashajtó"-s válaszoló, és az aki az "osztán minek az" és "Tulajdonképp mit akarsz azzal csinálni ?

Meg kellene próbálnod szexelni.

De lehet hogy mindegy , ekkora IQ-val.

Hiába pontoztál le hülye gyerek."

szöveget beíró válaszoló számára: a ti szerencsétek h vannak ilyen fórumok ahol a beteg fogyatékos életetekből adódó frusztrációkra válaszul írhattok ilyen alacsony szellemi szintű hányadék dumákat, meg h élőben nem találkozunk :D

Megnézném, h mennyi diplomád, nyelvvizsgád van, vagy mennyit keresel, mennyi ingatlanod van, vagy milyen barátnőd van, hozzám képest, te senki :D

2017. dec. 9. 01:31
 7/8 anonim ***** válasza:

A "zeller"-es válaszoló vagyok.


Tényleg nem a kérdésre válaszolt néhány egyén, de azért neked sem kell arcoskodni, kérdező. Lehet attól értelmes valaki, hogy "csak egy" szakmája van, vagy esetleg "még csak egy" érettségije. Rám mit mondanál, aki idén végzős? Nekem még semmim sincs. A többiek csak poénkodtak, nem kell azonnal az iskolázottságukat felhozni.

2017. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Arra válaszul h próbáljak meg sexelni meg h vajon mennyi IQ-m van, a mihez tartás végett, meg h inkább aki ilyet ír (vajon ő mennyire arcos..) gondolkozzon el az életén, mielőtt ismeretleneknek beszólogat itt. Nyilván: 1,akinek nem inge ne vegye magár, 2,annak szól aki itt beszólt meg ilyen enegriavámpír bullshit-eket írogat, 3,senki sem úgy kezdi h 3 diplomája van meg vezető egy cégnél, mindenkit aki az aktuális élethelyzetében a megfelelő szorgalmas munkát végzi azt becsülni, tisztelni kell.


szóval kedves zeller-es, nem kell félre érteni.

(zárójelben jegyzem csak meg, h ennyi erővel gondolom írtál nekik is h vegyenek vissza? gondolom/remélem te fair vagy és igen. Milyen lenne a világ ha mindenki ilyen sz*rházi lenne mint ezek a trollok?)

2017. dec. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!