Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14/f vagyok es a péniszem...

14/f vagyok es a péniszem semmilyen formába nem nőtt még aggódjak vagy későn érő vagyok?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy ugyanakkor mint 10 12 13 éves koromban és ez elég fusztráló a válaszokat előre is kösz
2017. dec. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy:D ne aggódj, még fog nőni.
2017. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég sokáig nem nőtt. Aztán valamennyire nőtt, de nem lett túl nagy. Tudom ezzel most nem nyugtattalak meg. xD
2017. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel kapcsolatban nem tudok tapasztalatot mondani...

DE. Ha kicsi is marad nem kell aggódni. Nem attól leszel nagy ember, minél nagyobb a péniszed.

17 éves korodig biztos nőni fog, még lehet, hogy 20 éves korodig is.

2017. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most még kár lenne aggódni. Még sok időd van fejlődni, növekedni! (És biztosan nőtt az elmúlt években is, csak legfeljebb nem volt túl hirtelen és látványos a növekedés).
2017. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos későn érő vagy. Szőrösödik már a péniszed körül? A lábad? A hónaljad? Ezek jelzik legjobban, hogy a serdülés hol tart. Ja és milyen magas vagy és hány kiló? De nincs aggodalomra okod. Biztos nő még a mostanihoz képest sokat.
2017. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Elképzelhető, hogy 1 év alatt akár 3-4cmet is nőhet, mindenkinél más.

Vannak olyan fiúk akiknek már korán megnő, de vannak olyan felnőttek akiknek kicsi.

Nem lehet tudni.

De a méretet ha kicsi lehet növelni is.

2017. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez attol függ hogy hány éves vagy én is kisé későn érő voltam és kb 13 évesen kezdett el nőni a péniszem nekem is
2017. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?Hàny kg?Mikor kezdtél szőrősödni?Mekkora az a kicsi?Állva is kicsi vagy csak ernyedten?



Bocs a sok kérdésért de ebből tudni lehet,hogy valóban későnérő vagy e.

Pl akik a te korodban elég alacsonyak azoknak gyakran kicsi van,később szőrösödnek és amikor magasabbak lesznek akkor kezdenek csak fejlődni igazán.Meg duciknál is a hasi

zsír miatt kisebbnek làtszik a nemiszerv.



De 14 évesek 164-173 cm magasak átlagosan és mereven 11-14 cm a nemiszervük.Akik viszont alacsonyak sokszor igen kis méreteket írtak

2017. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!