Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfáztam volna, vagy rosszabb?

Felfáztam volna, vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne, ma a munkahelyemen azt tapasztaltam, hogy szúr az alhasam, vagy tompán szúr. A tegnapi nap folyamán heregörcsöm is volt(Herecsavarodás kizárva, mivel ha az lenne már rég ordítanék a fájdalomtól). Ha pisilek akkor egy kicsit fáj. Most ahogy írok, az alhasamba néha belejön ez a tompa fájdalom, de hogy mi lehet ez nem tudom. Ha valakinek volt már ilyene, megnyugtathatna, hogy nem komoly annyira. :D (1 éve volt már vesekövem, de az ezerszer jobban fájt mint most, na meg akkor durván görcsölt a vesém).
2017. dec. 14. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

elképzelhető hogy felfázás, bár pasiknál nehezebben jön létre.

Esetleg nem feküdtél le valakivel védekezés nélkül?

2017. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Voguelilias válasza:

Veseköves előzménnyel nem zárható ki, hogy most akár vesehomokot ürítesz és azért fájdalmas a vizelés.

Ha a háziorvoshoz elmész és kérsz beutalót egy mezei vizelet vizsgálatra kideríthető, hogy bármiféle kórokozó okozza ezt a jelenséget vagy esetlegesen vesehomokot ürítesz.

2017. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon még nem voltam nővel, így kivan zárva. :D
2017. dec. 14. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:
De még az is problémám, hogy több hónapja (Szinte mindig) 30-40 percenként megyek pisilni, vagy akár 20 percenként. De nem lehet, hogy 7 hónapon keresztül fel legyen fázva valaki, lehetséges prostata, vagy nem tudom, de amit most leírtam azt nem tudom mi, most fogok hamarosan elmenni orvoshoz.
2017. dec. 14. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el dokihoz.
2017. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vesehomok lett végül . :/
2017. dec. 14. 17:07
 7/8 Voguelilias válasza:
Kitartás és mielőbbi gyógyulást és örülök, hogy megtalálták a probléma okozóját!
2017. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huha, akkor jó skat kell innod/mozognod. Hajrá, gyógyulj meg. :D
2017. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!