Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne horkoljon ennyire?

Figyelt kérdés

A férjem annyira horkol,hogy nem lehet vele egy szobában aludni.Van egy 9 hónapos kislányunk,ö is felébred a horkola´sra.Míg terhes voltam volt,hogy füldugóval aludtam.Most,hogy itt a baba az kilöve.Vettünk a gyógyszertárban valami oldódó kis tapodót,de még rosszabb mint elötte.Ìgy nem használja.

ha párna nélkül alszik akkor sokkal jobb,csak úgy meg nem tud aludni.Ìgy a nappaliban alszik.Ez tarthatatlan.

Tud valaki valami jó tanácsot adni??

Ma´r gondoltam a fül orr gége´szre,hátha az orrmandulája miat van.


2008. okt. 25. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem úgy horkol, hogy 2 éve külön szobában alszunk. Tapasztalat bizonyítja, hogy nem romlik meg ettől a házasság, szex, sőt...!

Mi kialakítottunk egy sorrendet. Az elsőnél tartunk még csak.

1.túlsúly leadása, állítólag ha ez a gond, akkor meg is szűnik a zavaró horkolás. De ha nem,

2. orr-fül-gégészet, ahogyan írtad, megvizsgálják van-e orrsövényferdülése, esetleg polip, arcüregi polip, stb. ha igen, ezeket megműtteti

3.ha anatómiai oka van "csak", pl. vastag nyak stb., akkor alvásvizsgálatra megy, mert aphnoéja is lehet, ami levegővétel kimaradás, ennek súlyos következményei lehetnek hosszú távon, pl. szívinfarktus stb., ha ez így van, állítólag oxigénmaszkot kell használnia esténként. Mi, mint írtam az elsőnél tartunk, remélem azzal megszűnik a gond, mert a 20 kg, az 20 kg. Sok sikert nektek is!

2008. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nálunk is a súly lessz a gond.Kb.itt is jó 10-20kg ról van szó.Mert még vékonyabb volt,nem horkolt.

Az a gond,hogy nem eszik sokat,fizikai munka´t végez,csak este mkor hazajön,kiül a teraszra,e´s kb3sör a cigi mellé.

2008. okt. 25. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerezzétek be gyógyszertárban a következőt: Respir Activ. Az orra kell helyezni és megszünteti a horkolást.
2008. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

s biztosan segít??

Németországban élünk,és már 19€hagytam a gyógyszertárban,és nem használ semmit.

2008. okt. 26. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárban/ gyógynövény boltban vettünk Adenol cseppet. Gyógynövényekből készítették és nálunk bevált. Kellemes mentolos illata van. Lasssan 1 éve használjuk, és minden ok.
2008. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem horkolt amíg nem szedett fel pár kilócskát, akkor a hosszú távú megoldás a fogyás. Tudom hogy nem könnyű, sőt baromi nehéz, de valahogy próbáljátok meg. Mi már elkezdtük, ez biztasson titeket. Mondjuk a férjem is egész nap hajt, és kicsit lázadozik mert "megérdemli" a sört stb., ebben igaza is van, de a muszály az nagy úr, és szerintem a közérzete is jobb lesz ha fogy. (1. hozzászóló)
2008. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!